Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 426 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 592624
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν εχω γράψει ποτέ κριτική, κυρίως γιατί δεν έχω την εμπειρία πολλών εδω μέσα, οπότε δεν πιστεύω πως μπορω να συγκρίνω μια κοπέλα με άλλες και να την αξιολογήσω επαρκώς....
Αλλά σήμερα δεν άντεξα!!
Πήρα την Αντριάνα γιατι ηταν η μονη διαθέσιμη, αλλα και φυσικά μουναρος...
Κι εκει τελειώνουν ολα τα καλά της!!
Ο,τι χειρότερο σε διάθεση με μούτρα μεχρι το πάτωμα, βλεμμα δημοσίου υπαλλήλου κι αντε να συμπληρωσουμε την αιτηση να φυγει ο μαλακας...
Κρίμα γιατι με το παρουσιαστικο της θα μπορούσε να ειναι ο,τι καλύτερο κυκλοφορει!! Ισως σε καποιους αρεσει να τους φτυνει η γκομενα... τι να πω...
Αν δεν ηταν η πρωτη φορα μου στο εν λογω ιδρυμα θα εκανα παραπονα, αλλα ειπα πρωτη φορα να μην φανω κακος....
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2020
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
640
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 posedon, Limperatore XXI, ΧΧΧ-Man και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Αυγούστου, 2020
..και ομορφια.. κ πιπινι... ΚΑΙ επιδοσεις...δεν γινεται!!!!
Φιλικα στο λεω...
Αλλωστε το ιδρυμα φημιζεται για τα ωραια κοριτσια... αλλα με μετριες επιδοσεις!!!Κουλ
11 Αυγούστου, 2020
έτσι έλεγα και εγώ ΧΧΧ-Μan και για αυτό μου έκανε ευχάριστη έκπληξη η πιτσιρίκα η Αλίσια με το ράστα μαλλί και το τέλειο κωλαράκι που δεν χορταίνεις να βλέπεις, η οποία παραδόξως κάνει και συμπαθητικό μασάζ (έχει σπουδάσει αισθητικός), και ιδιαίτερα καλό στοματικό (αλλά μόνο με προφύλαξη). όλα τα λεφτά όμως είναι το σμιλεμένο κωλαράκι!! Πάντως Ελληνίδα δεν είναι όπως παρουσιάζεται τόσο αυτή όσο και η Νάνσυ που αποτελεί τελευταία μεταγραφή....Γέλασα όταν μου το τόνισαν κιόλας απο το μαγαζί ότι είναι Ελληνίδες (όχι ότι έχει καμία σημασία βέβαια η εθνικότητα). Για όσους θέλουν να δοκιμάσουν φρέσκο κορίτσι με σχετικά ικανοποιητικές υπηρεσίες δεν είναι κακή επιλογή
P
petsakas79sp
12 Αυγούστου, 2020
Χθες πηγα και την πηρα. Κριμα που δε διαβασα την κριτικη, δεν θα εμπαινα.
Δεν τα κλαιω τα λεφτα. Ακαποτη πιπουλα, γλωσοφιλιασμα ,την γαμησα κανα δεκαλεπτο κι εχυσα γιατι ειναι μεγαλη καβλα. Μου εκανε καλο μασαζ, αλλα σιγουρα η διαθεση της ηταν καπως.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3