Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 102 10
Μασατζίδικα 185456
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Καλησπέρα παλικάρια.
Δεν είμαι φαν του να γράφω κριτικές αλλα μετα την χθεσινή μου εμπειρία δεν γίνετε να μην γράψω .
Παίρνω τηλεφωνακι στο μαγαζί και κλείνουμε για το απογευμα ολο το μαγαζι με το φιλαρακι μου.
4 κορασίδες εκεί (μπερυ / λιζα / αλίσα / Σουζάνα)
Για εμένα ήταν το δίδυμο αλίσα / Λίζα.
Με την Λίζα έχω ξαναπεράσει στο δωμάτιο και με αφήνει συνεχώς πλήρως ικανοποιημένο.
Τι ήθελα και πήρα duo ο Μ@λ@κ@ς μαζί με την Αλίσα.
Σε λεπτομέρειες δεν θα μπω γιατί δεν μ αρέσουν κιόλας απλά θα αναφέρω τα εξής.
Η Αλίσα απο την στιγμή που μπήκε στο δωμάτιο μέχρι και που την έδιωξα στο μισάωρο έδειχνε μια βαρεμάρα απίιιιιστευτη.
ότι και να έλεγε είτε σε αυτή είτε στην Λίζα (που την ξέρω όπως προ είπα) εκείνη έλεγε στην γλώσσα της ότι βλακεία μπορείτε να φανταστείτε γέλαγε σε ανύποπτες στιγμές και εμένα με ξενέρωσε κατευθείαν.
Το καταλαβαίνω ότι μπορεί για κάποιο λόγο να μην ήθελε duo με την Λίζα ή μπορεί να μην γούσταρε την φάτσα μου, δεν το κατακρίνω αυτό αλλά δεν μπορώ να δεχτώ αυτή την συμπεριφορά μέσα στο δωμάτιο απο την στιγμή που τις είχα συμπεριφερθεί με το καλύτερο τρόπο.
Γενικά δεν είμαι κάνας κόπανος ή κανένας ηλίθιος ώστε να μου έχει αυτή την συμπεριφορά.
Κάποια στιγμή λοιπον στο μισάωρο την ρώτησα αν βαριέσαι κοπέλα μου φύγε μην σε κρατάω με το ζόρι και αντί να προσπαθήσει λίγο παραπάνω εκείνη σηκώθηκε και έφυγε με μια λέξη ( ά ωραία την κάνω) !!!!!!!!
Τέλος ήθελα να αναφέρω ότι στο πρόγραμμα με την Λίζα φιλιόμαστε κανονικά πίπ@ χωρίς σκουφάκι κτλ.
Επειδή η Αλίσα κάνει αποστειρωμένο πρόγραμμα αναγκάστηκε και η Λίζα να συνεχίσει με αποστειρωμένο πρόγραμμα.
Προσπάθησε στο τέλος η κακομοίρα η Λίζα να με «σηκώσει» ξανά αλλά είχα φάει τέτοιο ξενέρωμα που δεν γίνονταν με τίποτα.
Γενικώς χτες τσάμπα η όλη φάση. Πάλι καλά που το φιλαράκι μου πέρασε σούπερ με την Σουζάνα που είναι στανταράκι του και την Μπέρυ που ήταν τίμια σύμφωνα με τα λεγόμενα του.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 29, 2020
Κόστος συνάντησης
200
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Λίζα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Αλίσα
Μέλος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
66
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, Buda, Alobar80

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουλίου, 2020
Θελουμε κριτικη απο τον φιλο σου...
Πρεπει να τον 'φαγανε' οι μιλφαρες...!!!Μεγάλο χαμόγελοΝαι!
03 Αυγούστου, 2020
xaxaxaxaxa η αληθεια ειναι οτι παραπαταγε μετα !
05 Αυγούστου, 2020
θελω να προσθεσω παιδια οτι η κριτικη μου δεν εχει να κανει καμμια σχεση με την Λιζα.
Με την Λίζα όπως αναφερω ήδη έχω περάσει τα καλυτερα και ουδεποτε είχα πρόβλημα μαζι της.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3