Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 200 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 445619
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ειναι γνωστη η Ελενα στον χωρο,οποτε δεν θα πω πολλα και σιγουρα οχι κατι νεο για οσους την γνωριζουν!
ο λογος της κριτικης ειναι επειδη το αξιζει κ για να βοηθησω οσους δεν την ξερουν κ ταλαντευοντουσαν οπως εγω λογω αποστασης κ χωρου Ματάκι
Εκλεισα ραντεβου λοιπον με την πολυ ευγενικη κοπελα που σηκωνει τα τηλεφωνα,ευκολα κ γρηγορα.Ξεκινησα το ταξιδι απο τα βορεια για το μαγαζι,ωρα μεσημεριανη,μεγαλη ταλαιπωρια στο δρομο κ μαλιστα αργησα στο ραντεβου Κεφάλι σε τοίχο!
Εφτασα καταιδρωμενος και αγχωμενος κ σκεπτομενος ποσο π@π@ρ@ς ειμαι που δεν υπολογισα τον χρονο!
Ανεβαινω στο μαγαζι κ η κοπελα της υποδοχης αστειευομενη καλοπροαιρετα μου εδιωξε καθε αγχος κ με πολυ ευγενια με οδηγησε στο δωματιο,αφου ειδα κ την Ελενα στην εισοδο.
Εξαιρετη συμπεριφορα απο το μαγαζι,ομολογω!
Ηρθε κ η Ελενα,προσχαρη κ ανετη κ μου εκανε απο τα καλυτερα μασαζ που εχω δοκιμασει και δεν αναφερομαι μονο για τα εν λογω μαγαζια!Προσκύνημα
Ασχετα απο την αργοπορια μου,το προγραμμα διηρκεσε ακριβως για οσα ειχα πληρωσει κ χωρις βιασυνες.
Για οσους ενδιαφερονται για μασαζ κ περιποιηση απο μια γυναικα που το αγαπα κ σεβεται τα λεφτα που δινουμε αξιζει να δοκιμαστει διχως πολλες σκεψεις.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 26, 2020
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Έλενα
babis84
Σεβαστός
Εγγραφή:
29 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
1.176
Πόντοι:
1.076
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Limpero45, Marian(2) και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού