Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 362 10
Μασατζίδικα 791157
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεσημεριανή επίσκεψη και στο μαγαζί δούλευαν 8 κοπέλες εκ των οποίων οι 3 ήταν σε δωμάτιο..Για να πω την αλήθεια πήγα με σκοπό να πετύχω την Μάρτα που την έχω πετύχει μόλις μια φορά πέρυσι το καλοκαίρι στο 40-42..Δεν δούλευε χθες και από τις 5 που σαλονάρισαν δεν δυσκολεύτηκα να διαλέξω την Ρίτα καθώς είμαι και λάτρης των μινιόν και άλλη κοπέλα δεν πλησίαζε στα θέλω μου μεταξύ των Ζωής,Μαίρης,Στέλλας και άλλη μία που δεν θυμάμαι.

23χρ. από Ρωσία μου είπε εμένα..Είναι 15 χρόνια στην Ελλάδα αλλά μόλις τώρα μπήκε στον χώρο αυτό.
Δεν έχει κάτι το ιδιαίτερο εμφανισιακά..Μέτριο πρόσωπο,αδύνατο αλλά σχετικά αγύμναστο σώμα,μικρό βυζάκι και όλα τα υπόλοιπα..

Στα θετικά η χημεία που είχαμε επικοινωνιακά και το μινιόν σώμα που μου αρέσει γενικά στο σεξ..

Στα αρνητικά:
-Δεν τα πήρε στο στόμα την πρώτη μου φορά καθώς τα άφησε να φύγουν δεξια και αριστερά..
-Το μασάζ ψιλοανύπαρκτο..Μόνο στην πλάτη τριψίματα χωρίς καν να ακουμπήσει τίποτα από τη μέση και κάτω
-Μύριζε ελαφρώς τσιγάρο
-Δεν έχει μαυρίσει καθόλου που για εμένα μετράει πολύ το καλοκαίρι.

Παίχτηκαν 2 γύροι..Στην πίπα είναι άνω του μετρίου,στο σεξ δεν επεκτάθηκα πέραν 2 στάσεων λόγω της απραξίας μου και του σχετικά γρήγορου τελειωματός μου.Πάντως φάνηκε να το παλεύει και σε αυτό το κομμάτι.

Γενικά μιλώντας περίμενα ελαφρώς καλύτερα πράγματα,φυσικά και δεν έκλαψα τα λεφτά μου αλλά θα την τοποθετούσα ως λύση ανάγκης σε ενδεχόμενη επόμενη επισκεψή μου.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 18, 2020
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ρίτα
Dr Lecter
Μέγας
Εγγραφή:
15 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
2.284
Πόντοι:
4.655
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, petergsp, zeppelin100 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουλίου, 2020
Καβλα εισαι "Ριτα"Ματάκι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1