Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 72 10
Μασατζίδικα 107007
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αφού ήμουν στην περιοχή κοντά στην Ομόνοια κ είχα κ μια ώρα κενή μέχρι το επόμενο επαγγελματικό ραντεβού, είπα να περάσω από τον χώρο της κας Λίζας. Διαθέσιμες η Ναταλία, η Ντιάνα και μία ακόμα κοπέλα που δεν συγκράτησα το όνομα της με κοντό ξανθό μαλλί. Η Ντιάνα με το που την είδα μου έκανε αίσθηση. Εντυπωσιακή ώριμη ψηλή παρουσία με ξανθό μαλλί και όμορφη σιλουέτα. Το μαύρο εφαρμοστό φόρεμα σε συνδυασμό με τα ψηλοτάκουνα και το ξανθό λυτό μαλλί , την έκανε ακαταμάχητη . Εξαιρετικά Ελληνικά , ευγενικοί τρόποι, έντονο βλέμμα και λάγνες κινήσεις. Με το που μπήκε μου τόνισε ότι κάνει εξαιρετικό μασάζ. Επειδή λόγω πιεσμένου χρόνου είχα επιλέξει μισάωρο πρόγραμμα , αποφάσισα να το προσπεράσω. Όταν αφαίρεσε τα ρούχα είδα ένα σώμα που θα ζήλευαν πολύ μικρότερες της. Μικρό στήθος αλλά όχι πεσμένο με ωραίες ρόγες, απαλή επιδερμίδα, tan lines που στο ψιλόλιγνο κορμί της κόλαζαν. Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι παρά την ηλικία της, η διάθεση της ήταν τρομερή. Συμμετοχή, φωνές, καθοδήγηση, ανοίγματα τρομερά που βλέπεις σε strip show μόνο. Το μεγάλύτερο ατού όμως είναι τα χείλη και η γλώσσα της...Μετρ στην πίπα, με τον κίνδυνο να μη θέλεις να της ζητήσεις τίποτα άλλο. Σε μεγαλύτερο πρόγραμμα αξίζει να της αφιερώσεις όλο τον 1ο γύρο μόνο στο να σε πιπώνει. Πρέπει να μου είπε τουλάχιστον 3 φορές πόσο της αρέσει το σεξ και ότι φροντίζει να το απολαμβάνει πάντα...Επίσης είδα αλλά κ το τόνισε επίσης ότι της αρέσει το σεξ σε υψηλές στροφές. Προτείνεται μόνο για fun ώριμων επιλογών (αλλά πολυ εντυπωσιακών) που τους αρέσουν οι πιο έντονες εμπειρίες και όχι πιο light καταστάσεις. Θα ήθελα να μου περιγράψει κάποιος που την ήξερε αρκετά παλιότερα πόσο πιο εντυπωσιακή ήταν τότε....Πραγματικά ωρααααααααια γυναίκα ακόμα κ τώρα
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 15, 2020
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 erethis72, Xristos0, makis254 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουλίου, 2020
Η χαμηλή βαθμολογία οφείλεται στο ότι δεν δοκίμασα μασάζ, κατα συνέπεια έβαλα το μικρότερο επιτρεπτό βαθμό σε αυτό. Διαφορετικά θα ήταν μεγαλύτερος ο βαθμός. Αν μπορούσε να προστεθεί κάποιο πεδίο στην κριτική για την περίπτωση μη επιλογής μασάζ χωρίς να επηρεάζει τον γενικό βαθμό, ίσως ήταν λίγο πιο αντιπροσωπευτικο
P
petsakas79sp
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1