Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Μασατζίδικα 107443
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ηθελα καιρο να γραψω μια κριτικη για την Νικολ , καθως εχω περασει καλα αρκετες φορες οσες την εχω παρει , και επισης την γραφω διοτι ενω στα πρωτα ραντεβου εβγαζε κατι πιο αματουρ το date μαζι της , το οποιο κι αυτο ειναι αρκετα καυλωτικο , πλεον εχει μαθει καλυτερα τα κολπα του ερωτα και τωρα πια ειναι πιο λημενη σε σχεση με τις πρωτες της φορες ΜατάκιΜατάκι
Η Νικολ ειναι μια νεαρη πιπινα , λεπτουλα και μικρωκαμωμενη μελαχρινη πλεον , με ενα ωραιο μικρο κωλαρακι , και ενα ζευγαρι μικρα βυζακια με μεγαλες σκουρες ρογες που θελω με μανια να τις εχω στο στομα μου και να τις πιπιλαω / ρουφαω σε ολη την διαρκεια του ραντεβου ΓλώσσαΓλώσσα , ειναι σκετη καυλα οι μεγαλες τις αυτες ρογες Ναι!Ναι! στη φατσα ειναι μια γλυκια καθημερινη πιπινα σαν αυτες που βλεπουμε εξω στα μαγαζια του κεντρου κι αυτο που της δινει ενα ατου ειναι η τσαχπινια που εχει στο βλεμμα της και τα πονηρα της ματια , μοιαζει πολυ με την ατακτη ανηψια του γειτονα που ειναι σιναμα εκφυλο και πονηρο πορνιδιο και θες να την βαλεις κατω και να την σκισεις για ωρες Ναι!Ναι!
Αυτο που κανω παντα με την Νικολ ειναι να την βαζω στα τεσσερα στο καναπεδακι , της ανασηκωνω το μινι και τραβοντας στην ακρη το στρινγκ ξεκιναω να της γλειφω με μανια την μουναρα με τα ωραια μουνοχειλα και το κωλαρακι της ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα, της αρεσει το γλειψιμο και το γουσταρει , μετα απο ενα καλο μουνογλειψιμο οταν δω οτι εχει γινει μουσκεμα η μικρη κι εμενα πετρα το καυλι μου .... ξαπλωνω κι αφηνομαι στο στομα της να μου κανει το ωραιο πιπινιστικο τσιμπουκι της , ειναι καλη στη τσιμπουκα κι αν εχεις μπανιαριστει πριν και εισαι καθαρος ( που για εμενα επιβαλλεται οταν πας σε τετοια μαγαζια ) σου κανει και πολυ καλο καραμαλωμα στα @@δακια , μια χαρα και στο μπουκιτσι η μικρη
Και μετα τα γλειψιματα ξεκιναει τον πολεμο η μικρη , καποτουλα σε καβαλαει και ξεκινα την ιππασια Ναι!Ναι!Ναι! , ειναι μικροκαμωμενο το κορμακι της οποτε την περνεις σε οτι σταση θες , επισης να πω οτι εχει πολυ σφιχτο μουνακι και εχει ωραια αισθηση οταν της το γαμας , λιγο πριν το τελος κλασσικα βγαζω καποτιδι και της τα πεταω στην κωλαρα της και ειναι καυλα η μικρη με τα χυσια στο κωλι της , καμοια φορα της τα δινω και στο στομα ... αν και δεν το κανει παντα διοτι δεν το θελει ολες τις φορες , αλλα μερικες φορες το γουσταρει και ειναι καυλα να την βλεπεις με τα ζουμακια να σταζουν απ την γλωσσιτσα της ΓλώσσαΓλώσσαΧαμόγελο
Κατεμε ειναι ωραιο ατομο και σωστο πιπινακι και τα δουλευει μια χαρα τα λεφτα που περνει , δειχνει να το γουσταρει αρκετα και δεν ειναι πονηριδου να θελει να σε ξεπεταξει και να φυγει στο μισαωρο , επισης να πω οτι εχει βελτιωσει και το μασσαζ της αρκετα , αν και θελει ακομα δουλιτσα ... αλλα στο τομεα σεξ ειναι φουλ ορεξατη και δοτικη , αυτα λοιπον για την πιπινα Νικολ οσοι περασετε απο εκει και σας κανει κλικ οπτικα μπειτε διοτι η πιπινα το αξιζει , Καλο καλοκαιρι ευχομαι σε ολους και ελπιζω να σας καληψα με την κριτικη μου ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 15, 2020
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
chicharito
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
3.360
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, napoleonV1 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού