Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 29 10
Μασατζίδικα 78474
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη στοχευμένη στο λαδομάγαζο για να διαπιστώσω ιδίοις πέοις τα περί τσιμπουκάρας της σοβιετικής γιαγιάς, Όλγας.
Καταρχάς, να πω ότι κρατιέται καλά για την ηλικία της 50 βάλε,το μασάζ της είναι εξαιρετικό και με λεπτομέρεια.
Πάμε τώρα. Αφού τελειώσει, γλύφει την περιοχή του κώλου, ενίοτε δίνει και δαγκωματιές, ποτέ όμως δεν γλείφει την κωλοτρυπίδα.
Αφού γύρισα ξεκίνησε πεοθυλασμό παλινδρομικό , αρκετά έντονο, με σκοπό να με τελειώσει. Επειδή, όμως , θέλω να απολαμβάνω το πλήρες πακέτο μιας λαδογιαγιάς, την πίεζα να έρθει πάνω μου για ένα cowgirl, αλλά το απέφευγε σα να έλεγε "καλά άσε να σε τελειώσω με πίπα, άνθρωπέ μου, άκου που σου λέω εγώ.."..τελικά με τα πολλά ήρθε στο ύψος του κεφαλιού μου, όπου απέφευγε τα φιλιά στο στόμα, όταν δε της ζήτησα να με καβαλήσει αρνήθηκε..σηκώθηκε και προσφέρθηκε σεξ πάνω στο μασαζοκρέβατο. Εκεί είδα μια κοιλούμπα και ένα αιδοίο με μεγάλα μουνόχειλα, αλλά και ένα αξιοπρεπέστατο στήθος με ρόγα κάστανο και προχώρησα στην διεισδυση με εκείνη να κλείνει τα μάτια της, να κρατάει απόσταση και να κοιτάει πίσω με κλειστά τα μάτια. Κάπου εκεί παρέδωσα και ετέλευσα.
Συμπερασματικά:
Θα ήταν τσιμπουκάρα, αν έγλυφε και κωλοτρυπίδα.Ήταν, συνολικά, πολύ καλό το τσιμπούκι, καλό το μασάζ αλλά στο γαμήσι η θεία κάνει αγγαρεία.
Αυτά από μένα , γαμεύετε παντοιοτρόπως
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 02, 2020
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Όλγα
Μέγας
Εγγραφή:
18 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
156
Πόντοι:
4.445
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, baroc, ZeroTolerance

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Δεκεμβρίου, 2023
Που χάθηκε αυτο το κορίτσι?
review reaction 1 Johnny Red2
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1