Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 102 10
Μασατζίδικα 186325
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη στο λαδομαγαζο.Παρουσες 4 κοπελες.Σουζανα μια πληθωρικη milf που δουλευε Φραντζη 7 παλαιοτερα,Μπερυ μια μαυρη γεματουλα νεαρα,Λιζα ξανθια λεπτουλα και Βικτωρια ομορφουλα νεοφερμενη στο μαγαζι.Βλεποντας την τελευταια αν και δεν γνωριζα τιποτε ειπα να κανω την καταδρομικη μιας και μου αρεσε ιδιαιτερως.Γλώσσα
Περασμα στο δωματιο,αυτο με το κρεβατι, με κερασαν ποτο και ετοιμασθηκα.
Σε λιγο φθανει και το μωρο.Η Βικτωρια ειναι Ουκρανιδα ηλικια εικοσι και κατι,καστανοξανθη με ωραιο προσωπακι,γυρω στο 1,65,κορμακι ωραιο λεπτο,μικρο βυζακι και ωραιο κωλαρακι.Εχει και ενα tatoo αριστερα στην κοιλια,Πολυ καλο και χαμογελαστο.Έρωτας
Φορουσε ενα καυλωτικο σετ εσσωρουχουν με ζαρτιερες και καλτσες.Δεν αντεξα και εκανα αμεσως ντου. Μου λεει πρωτα σεξ (μιλα Ελληνικα) και απαντω ναι.Ανταλλαξαμε μερικα αναγνωριστικα φιλια και αρχισε να αφαιρει τα εσωρουχα μενοντας μονο με τις διχτυωτες της καλτσες.
Πηγαμε στο κρεβατι και αρχισα να το φιλαω παντου.Ανταποκρινοταν αμεσως και οσο περναγε η ωρα γινοταν και πιο ζεστο.Ειχε σπασει ο παγος και τα γλωσσοφιλα και τα φιλια παντου ολο και πιο θερμα.Του εγλυφα το βυζακι και η ρωγουλα του ειχε καυλωσει.Αυτο αντιστοιχως με φυλαγε παντου μεχρι που κατεληξε στο πουλι μου.Αρχισε μια πολυ ωραια πιπα.Βαθεια υγρη με πολυ διαρκεια,ενα πολυ γρηγορο περασμα απο τα αρχιδια και συνεχεια πιπα.Με ειχε φτιαξει που κοντεψα να τελειωσω εκει.Αλλα λιγο πριν μου περνα προφυλακτικο και μου στεινει το ωραιο της κωλαρακι για Κατσικογάμης.Μπαινω μεσα της και αρχιζω.Συμμετοχικη κουναγε και αυτη το κωλι της και με καυλωτικες κραυγουλες,ε που να αντεξω λοιπον παρεδωσα.ΔΕν προλαβα να την παρω σε αλλη σταση .Το υγρο πυρ γεμισε το καποτιδιο.Ναι!
Εν συνεχεια μεταφορα στο μασαζοκρεβατο οπου ασχοληθηκε με το μασαζ.Δεν ειναι μετρ του ειδους αλλα καταβαλλει προσπαθειες να σε ικανοποιησει.
Ετσι τελειωσε και ο χρονος.Αφου με σκουπισε,με φιλησε θερμα και αποχωρησε.
Γενικα η Βικτωρια αποδειχθηκε πολυ καλη.Η καταδρομικη μου βγηκε.Η συνεδρεια κινηθηκε σε ρυθμους gfe.Η νεαρα ηταν πολυ θερμη, δοτικη και με εκανε να νοιωσω σουπερ.Αξιζει λοιπον.Συνισταται .Καπέλο
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 05, 2020
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
112
Likes:
17.938
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Εκλεκτικός, Gingos και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού