Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 361 10
Μασατζίδικα 786650
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Περασμα χτες απ τη μαγαζαρα που εχει φτιαχτει με πολυ ωραιο γουστο πολυ μππροστα για ελλαδα .
Μεγαλα δωματεια με ντουζιερα ανετη που παιζεις ευκολα μπασκετ μεσα αφρολουτρα ,κρεβαταρα, μασαζοκρεβατο, και καναπες και μεγαλη τηλεοραση!
Στο room service οι πορτες ανοιγουν με κωδικους λες και εισαι σε 5αστερο ξενοδοχειο ,σαν να εχεις βγει απο ταινια του james bond.
Στην υποδοχη ειναι μια υπηρετρια και με μια κυρια που φωναζει τις κοπελες με μικροφωνο και ολες φορανε ρομπα νοσοκομας .
Διαλεξα τη μαιρη σε προγραμμα μιας ωρας αδυνατη με εκφυλο προσωπο και απιστευτα ματια στα νιατα της θα ηταν μουναρα σιγουρα !!!!
Το σωμα της προδιδει την ηλικια της .
Με οδηγησε στο ντουζ πηγε να φρεσκαριστει μεχρι να ερθει εγω μπανιαριζομουν και μωλις ακουσα τα τακουνια βαραγα με πιεση το νερο πανω στο πουτσοκεφαλο μου .
Σκουπιστηκα και φορεσαστις παντοφλες μιας χρησης που μου ειχε δωσει και την περιμενα στο μασαζοκρεβατο με σηκωσε καιμε οδηγησε στο κρεβατι.
Ξεκινησε με αγριες διαθεσεις με χαμουρεμα χωρις ανασα ωσπου πηγε στην ακρη του κρεβατιου και ξεκινησε ενα footjob!
για λιγο παιζοντας και με τους ορχεις .
Ξεκινησε μια πιπα βαθεια υγρη για αρκετη ωρα τραβηξε το εσωρουχο στην ακρη και εγω εβαζα σαλιο στο δαχτυλο και επαιζα με τις τρυπες της .
Αχ μαιρη σου βαζω χερι της ειπα με ρωταει αν θελω προφυλακτικο της λεω οχι και τα πηρε ολα στο στοματακι της

Τα εφτυσε στο νιπτηρα επλυνε το στομα της με στοματικο διαλυμα και με εβαλε στο μασαζοκρεβατο .
Μασαζ πολυ καλο σε ποδια πλατη αυχενα μου εκανε και στη πλατη με τα γονατα με ισιωσε κανονικα μιση ωρα μασαζακι
και φουλ για δευτερο γυρο πιπα αρκετη και στηθηκε στα τεσσερα οπου γαμησα τη κωλαρα της.
Μου εκανε διαγνωση οτι στο σωμα μου φαινεται οτι δε πινω πολυ νερο μονο βοτκα πινω της λεω μωρακι μου διπλα στο feverg.
ηπια το ροφημα μου μου ειπε στην υγεια σου στα ρωσσικα μου ειπε να με προσεχεις με ενα φιλι και εφυγα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 22, 2020
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Μαίρη
Errikos77
Μέγας
Εγγραφή:
21 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
5.153
Πόντοι:
4.280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, aless@ndr09, ciko mares και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού