Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 201 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 447667
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με τη Στελλα αυτη η φορα ηταν η δευτερη.Τη Στελλα δεν τη λες μουναρα που θες να την παρεις οπωσδηποτε οταν τη δεις μπροστα σου και οντως οταν ειχα περασει μια φορα απο κει το περασμενο καλοκαιρι αποθαρρυνθηκα και δεν την επελεξα.Παρολα αυτα ειναι αρκετα συμπαθητικη στο προσωπο εχει καλο κορμι και την πρωτη φορα ηταν πολυ φιλικη και δοτικη απεναντι μου.Αυτο εχει μεγαλη σημασια γιατι τυχαινουν και πολλα στραβα καποιες φορες.Διαθεσιμες ηταν αυτη και η Δημητρα που αν και ευγενικη δεν μου αρεσε οποτε δεν την πηρα.Η Στελλα με θυμηθηκε αμεσως αν και ειχε περασει καμποσος καιρος απο τοτε που ειχαμε βρεθει και οπως και την πρωτη φορα ηταν καλη και φιλικη απεναντι μου.Στα του σεξ ειναι δοτικη σε βοηθαει να καυλωσεις και να χυσεις αν και εχω την αισθηση οτι δεν την πετυχα και στην καλυτερη διαθεση της,τη συγκεκριμενη χρονικη στιγμη.Γενικα, αυτα που εισεπραξα απο τη Στελλα αυτες τις δυο φορες ειναι οτι σε σεβεται, εχει καλη συμπεριφορα(πραγμα πολυ σημαντικο),και για αυτους που επιλεγουν αυτα τα μαγαζια αξιζει να την επισκεφτουν.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 15, 2020
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
28 Οκτ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
63
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukos19, MIG-35, SPL και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού