Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 362 10
Μασατζίδικα 788472
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παρθενική επίσκεψη στο εν λόγω κατάστημα, που χωρίς συζητηση είναι ότι καλύτερο υπάρχει αυτή τη στιγμή από άποψη χώρου τουλάχιστον, τα δωμάτια είναι πολύ ευρύχωρα και ολοκαίνουργια και γενικά όλα είναι πολύ προσεγμένα. Πέρασα στο σαλόνι όπου το ρόστερ δεν είχε πολλές κοπέλες εκείνη την ώρα, αν και δεν είναι του στυλ μου πέρασα με τη Μαίρη, όπου έχει οκ πρόσωπο για την ηλικία της αλλά η ιατρική ρόμπα καλύπτει τα όλα τα σημάδια της ηλικίας. Από το πρόσωπο λες οτί είναι βαθιά σαράντα αλλά αμα δεις το σώμα γρήγορα καταλαβαίνεις οτι πρόκειται για ακόμα μεγαλύτερη... από τα γιαγιαδίστικα κρεμασμενα βυζιά, κρεμασμένη κοιλιά...μια εικόνα δηλαδή λίγο αντικαυλωτική θα έλεγα. Με πάει στο δωμάτιο η κοπέλα (κυρία θα έπρεπε κανονικά να πωΓλώσσα ) , με αφήνει να κάνω το μπάνιο μου και έρχεται με ανεβασμένη διάθεση μπορώ να πω, όπου μου λέει ξάπλωσε στο κρεβάτι και όχι στο μασαζοκρέβατο... καλά της λεω και ξεκινάει με ένα ωραίο foot job που γρήγορη έγινε καλη ακα πίπα μέχρι που τη σταμάτησα για να τη δοκιμάσω λίγο και στον αγώνα όπου η πίσω τρύπα είναι πιο δουλεμένη και από την μπροστά Καπέλο λίγο σφυροκόπημα και μετά ξανά πίπα όπου πήρε όλες τις βιταμίνες στο στόμα της. Είχε μείνει λίγος χρονος όπου δεν με έψηνε να κανουμε και μασάζ, λέω εντάξει καλά είμαστε. Γενικά καλή πολύ συμπεριφόρα απλά στα μείον αυτά που ανέφερα για την εμφανιση. Ο χώρος σίγουρα θα ξαναπροτιμηθει αφού νομιζω ότι είναι πολύ vfm όταν σου ζητάνε τα ίδια λεφτα άλλα μαγαζία παλιά και τρύπες 2 επι 2, απλά σίγουρα θα δοκιμαστεί άλλη κοπέλα. Καλά να περνάμε Κατσικογάμης
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 19, 2020
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Μαίρη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
227
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, MIG-35, Kaloeros και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού