Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 94 10
Μασατζίδικα 218651
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από πολύ καιρό επιστροφή και στο σάιτ και στην λαγνεία της πρωτεύουσας όσο αφορά τον αγοραίο έρωτα, ψάξιμο ψάξιμο τηλέφωνα viber σε cg που αναφέρονται στο forum αλλά χωρίς επιτυχία, έτσι λοιπόν πάλι διάβασμα πάλι σκέψη και σκέφτομαι ότι μια επίσκεψη σε τέτοιο κατάστημα τουλάχιστον θα με ανανεώσει εκτός από σεξουαλικά και σωματικά. Έτσι και αλλιώς το ξενοδοχείο μου ήταν στην ευρύτερη γειτονιά του κέντρου και ήταν πολύ εύκολο να πάω με τα πόδια την ώρα που ακριβώς ήθελα και να έχω και 3-4 επιλογές από κορίτσια. Βέβαια σαν "πονηρός βλάχος" πέρασα και μια βόλτα από το γειτονικό κατάστημα στην σωλομου αλλά βρε παιδιά παρόλες τις κριτικές τα γούστα εμένα είναι να συνευρισκομαι με μικρότερες σε ηλικία από μένα... Επιστροφή λοιπόν στο πλάνο για μασάζ όνειρο, στην διαδρομή σκεφτόμουν αφού είχα δει στο πρόγραμμα ποια κορίτσια ήταν παρόντα, να επιλέξω Χριστίνα ή Χριστίνα, πήγα λοιπόν και με έβαλε η Νίνα στο πρώτο δωμάτιο απέναντι από την πόρτα, άρχισε η πασαρέλα από όλο το τιμ με τελευταία την Τάνια, τσαχπινουλα φάνηκε, ομορφούλα σίγουρα και όπως ήταν ντυμένη φαινόταν και ωραίο σωματακι, και επίσης ψηλή κοπέλα. Με ζωσανε οι σκέψεις άρχισε το μυαλό να δουλεύει λίγο ανάποδα και θυμήθηκα μια πιτσιρίκα στο χωριό που την συναντούσα καλοκαίρι και γιορτές στο χωριό στα βουνά της Ρούμελης και σαν πιτσιρίκος το μόνο που με ενδιέφερε κάθε μέρα πως να την ξεμοναχιασω στον ποταμό, ακριβώς ίδιο παρουσιαστικό με την Τάνια, κριτικές δεν υπήρχαν κουβέντα δεν θυμήθηκα να είχα δει στο φόρουμ οπότε λέω κασκαντέρ να γράψω και εγώ μια κριτική να ανταποδώσω για τις πληροφορίες που έχω πάρει. Τάνια λοιπόν σε πρόγραμμα 1 ώρας με 2 πυροβολισμούς στα 80. Ρωτάω ξέρει καλό μασάζ? Απάντηση κανονικά έτσι πρέπει.... Όλες μας ξέρουμε.... Μου λέει σίγουρα θες μια ώρα στα 80? Λέω ναι γιατί? Να τις εξηγήσω μου λέει γιατί δεν μιλάει ελληνικά.... Σκέφτομαι μήπως να αλλάξω την επιλογή μου, αλλά ο διαβολάκος στο μυαλό μου μέσα δεν με άφησε.... Της εξηγεί λοιπόν ντα ντα ντα και κλείνει η πόρτα, μου δείνει πετσέτα και παντόφλες κλειστές σε σελοφαν και μου δείχνει το ντους, οκ ξέρω λέω... Επιστρέφει σε 3-4 λεπτά με βρίσκει να σκουπιζομαι εκεί στην προσπάθεια να πούμε 2-3 κουβέντες αποκαλύφθηκε ότι ξέρει λίγα βασικά αγγλικά, αλλά τόσα λίγα κατέχω και εγώ ωραία λέω θα συνεννοηθούμε... Κάθομαι στο μασαζοκρεβατο έρχεται αγκαλιές χάδια φιλιά και λίγα γλωσοφιλα ( εγώ δεν ήθελα παραπάνω) την γδυνο σιγά σιγά και έγινε η πρώτη αποκάλυψη σχετικά με το στήθος εναμισαρι με μικρή ρογα και ελαφρώς πεσμένο με σημάδια από σχετικά πρόσφατη εγκυμοσύνη.... Φόραγε καλσόν και ο λόγος φάνηκε μόλις το έβγαλε κοιλίτσα και ραγαδες και εκεί οπότε σιγουρευτικα για την πρόσφατη εγκυμοσύνη, κολορακος σχεδόν ανύπαρκτος... Τεσπα λέω είχα καυλώσει κιόλας δεν έδωσα σημασία, πίπα άνευ καλή σχετικά ζουμερη λίγο χέρι καθόλου δόντια και βαθιά και λίγο περιποίηση της γύρω περιοχής, την έβαλα να ξαπλώσει στον καναπέ την περιποιηθηκα και εγώ λίγο δέχτηκε και δάχτυλα και ανταποκρίθηκε πολύ ωραία μετά από λίγο γονάτισε συνέχισε την πίπα και όταν ένοιωσε το φορτίο να έρχεται τραβήχτηκε και τα πήρε λίγο στο πρόσωπο και τα υπόλοιπα στον θώρακα... Με πείρε από το χέρι και πήγαμε μαζί στο ντουζ με έπλυνε την έπλυνα και καθησαμε να κάνω ένα τσιγάρο, γελακια συνεχώς είχε καλή διάθεση, δήλωσε 30 ετών και είναι 3 βδομάδες στην Αθήνα. Ξάπλωσα στο κρεβάτι και άρχισε το τρίψιμο, δεν μπορώ να πω ότι το κατέχει δεν μπορώ να πω ότι είναι και άσχετη, τις έδινα οδηγίες πως θέλω και τελικά το βρήκε άρχισα να χαλαρώνω κάποια στιγμή έδειξε να βιάζεται αλλά είχα την αίσθηση του χρόνου και την φρεναρα, από εκείνο το σημείο ίσως κατάλαβε ότι πρέπει να την δουλέψει την ώρα και πραγματικά χαλάρωσα άρχισε σχεδόν από την αρχή με χέρια αγκώνες και "στήθος" με λίγο τραβήγματα και τεντώματα σε χέρια και πόδια, κάποια στιγμή έσκυψε και μου είπε no sleep baby, δεν sleep εγώ γιατί μόλις γύρισα ο καπετάνιος ήταν έτοιμος, τσεκαρα την ώρα και της έδειξα τι να κάνει και μπροστά... καποια στιγμή άρχισε πάλι πίπα και πάλι λίγο περιποίηση από μένα, να πω επίσης ότι ήταν ολοκάθαρα και περιποιημένα τα πράγματα εκεί κάτω... Αρχίσαμε πισωκολητο όπου δέχεται εύκολα το σχετικό σφυροκόπημα και ιεραποστολικό όπου και κατέθεσα, το ζούσε αλλά δεν τρελάθηκε δεν υποκρίθηκε. Μου έβγαλε το προφυλακτικό το οποίο είχε πλάκα γιατί είχε άρωμα μπανάνα, με σκούπισε με οινόπνευμα για το λάδι το οποίο όμως το είχε τσιγκουνευτει και πήγαμε πάλι στο ντουζ, αυτή βγήκε γρήγορα και ντύθηκε εγώ ήθελα τον χρόνο μου να χαλαρώσω με το ζεστό νερό, βγήκα και ήρθε με σκούπισε παντού σαν μωρό μου λέει, με άφησε να ντυθώ και τσεκαρα την ώρα ήμουν ακριβώς στην 1 ώρα. Ήρθε πήρε το μεροκάματο και αποχώρησα. Γενικά τώρα δεν ήταν και η καλύτερη συνεδρια που είχα δεν ήταν όμως και αποτυχία, χρειάζεται εμπειρία η κοπέλα και λίγες διορθώσεις στο σώμα, έχει καλή διάθεση και είναι υπάκουη, πρέπει να βελτιώσει όμως και το σοσιαλ και όχι μόνο στοιχειώδη επικοινωνία, έφυγα ξαλαφρωμενος είχα ξανανιώσει πέρασα γενικά καλά και ενώ ξέρω ότι εύκολα αν διάλεγα άλλη κοπέλα θα πέρναγα καλύτερα δεν τα κλαίω τα 80. Ένα τελευταίο αρνητικό για το κατάστημα ότι δεν μου πρόσφεραν ούτε ένα ποτήρι νερό. Σίγουρα θα πάω ελπίζω να πετύχω κάποια πιο σίγουρο χαρτί τότε.
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2020
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Τάνια
MASTORAS
Μέλος
Εγγραφή:
17 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
166
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, mutsodringo, baroc και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού