Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 207 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 463742
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη μου επίσκεψη σε ελαιοτριβείο και απο ένστικτο αλλά και τα καλά λόγια συναδέλφων αποφάσισα να δοκιμάσω στο συγκεκριμένο χώρο με τη συγκεκριμένη γυναίκα..Σχετικά εύκολη πρόσβαση από Εθνική και Συγγρού και άφιξη στο πολύ συμπαθητικο και καθαρό χώρο της μπακνανα..Η μελαμψη γυνή επί της υποδοχής μου παρουσίασε τέσσερις κοπέλες και επέλεξα τελικά αυτή για την οποία είχα πάει..Εμφανισιακά είναι λίγο πιο παχιά από ότι φαίνεται στις φωτογραφίες. Παίχτηκε ένας γρήγορος πρώτος γύρος με εμένα ανάσκελα και αυτη να κάνει πολύ καλό μασάζ σε αρχιδια και καβλι ενώ ταυτόχρονα με τσιμπουκωνε..Το Τέλος ήρθε στις τεράστιες φυσικές βυζάρες της..Βουρ για μπάνιο, μικρό διάλειμμα για τσιγάρο και μπρούμυτα για να απολαύσω το μασάζ της. Οφείλω να ομολογήσω πως κυμάνθηκε σε καλά επίπεδα με έμφαση σε όλο το σώμα. Οση ώρα με έτριβε Εγώ δαχτυλιαζα μουνι και κωλο και όσο πλησίαζε το τέλος επεσε και ένα γαμησακι με αυτή στα τέσσερα. Πίπα και δεύτερο χυσιμο στα βυζγια της. Σε γενικές γραμμές μία τίμια συνεδρία με δύο πιστολιες και καλό μασάζ μίας ώρας. Ίσως ξαναπερασω από το χώρο για να τεσταρω και άλλη κορασιδα που μου γυάλισε. Αυτά από εμένα για τη Δήμητρα. Καλά γαμησια να χουμε!!!Ναι!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 26, 2020
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Δήμητρα
astra85
Σπουδαίος
Εγγραφή:
22 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
1.198
Πόντοι:
2.300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, MIG-35, Join.f και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού