Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 18 10
Μασατζίδικα 42316
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Περασμα χτες το μεσημερι απο το ιδρυμα 3 κοπελες στηο ροστερ του καταστηματος .
Ελενη , αλινα και βανεσσα η αλινα ηταν απασχολημενη η ελενη δεν μ ενθουσιασε οποτε περασα με τη βανεσσα.
Ειναι κοντη με μικρα βυζακια αλλα εχει μια κωλαρα δυνατη και σκληρη οταν την κοπανας .
Με ενημερωσαν για το προγραμμα 50 σεξ χωρις μασαζ 60 μιση ωρα με μασαζ 70 45 λεπτα και 80 μια ωρα .
Πηρα το προγραμμα μιας ωρας με 2 πιστολιες με ρωτησε αν θα μπορω δυο φορες αλλα τα καταφεραμε λοιπον .....................
Πηρα το ντουζ μου φρεσκαριστηκα και περιμενα να ερθει ζουμερη μιλφαρα .
Ηρθε εκλεισε τα φωτα και μου χημηξε με χαμουρεμα φουλ .............................
Τον πηρε σστο στομα της αφου με ρωτησε αν ηθελα λαστιχο στη πιπα της ειπα οχι γλυφει και αρχιδια η καυλα !!!!!!!
Με καβαλησε γα λιγο και τη γαμυσα παιζωντας μετη ροδελα της μετα σηκωθηκε και στηθηκε ορθια στο καναπε οπου την πηρα στα τεσσερα και ετσι ηρθε το τελος του πρωτου ημιχρονου.
Ακολουθησε μασαζ μισης ωρας παντου σ ολο το κορμι ποδια μεση πλατη αυχενα χερια πολυ δυνατο και καλο το εχει πολυ στο μασαζ .
Προς το τελος του μασαζ αρχισε να μου γαργαλαει τους ορχεις οπου με εκανε τουρμπο παλι .
Μου εφερε το μουνι στο στομα και αυτη με τσιμπουκωνε με μαεστρια της ρουφαγα την κλειτοριδα για πολυ ωρα ......
Γυρισε ανασκελα εφερε τα ποδια της στους ωμους και τη γαμαγα δυνατα λιγο πριν το τελος τη γυρισα τη πηρα παλι στα ορθια μεχρι να βγαλω τους χυμους μου στο λαστιχο.
Μια πολυ καλη συνεδρεια με πολυ καλο σεξ φανταστικη πιπα και παρα πολυ καλο μασαζ !!!!!!!!!!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 04, 2020
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Errikos77
Μέγας
Εγγραφή:
21 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
5.153
Πόντοι:
4.280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, massagfildimis, jim28 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2020
Βανεσσα καυλαρα
06 Ιανουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2