Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 102 10
Μασατζίδικα 185421
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πέρασμα σήμερα το πρωί από το συγκεκριμένο ίδρυμα .

Πάρκινγκ εύκολο καθώς δεν είχε σήμερα κίνηση ιδιαίτερη και βουρ στον δεύτερο όροφο . Η κυρία επί της υποδοχής ευγενέστατη , φιλήθηκαμε σταυρωτα΄ για το καλό της χρονιάς και με οδήγησε σε δωμάτιο καθώς στο σαλόνι είχε συναγωνιστή . Εκεί μου λέει : έχουμε την Λι΄να που είναι με πελάτη και θα συνεχίσει με ραντεβού , μια άλλη κοπέλα που ήταν κατηλλειμενη και την περίμενε και ο σύντροφος στο σαλόνι , και τη Ζιζέλ που μόλις ήρθε και θα αργήσει να ετοιμαστεί .

Λέω που να τρέχω τώρα, θα περιμένω. Μου λέει οκ, χαλάρωσε , άραξε και θα έρθει ... ρε παιδιά όσο περίμενα , το κουδούνι δε σταμάτησε να χτυπάει , έξ ού και ο τίτλος .. ΜΙλαμε ανα 5λεπτο και κουδούνι . Και υπόψιν , ειμουν εκεί στις 11.30 ... Μάλλον το δώρο δε φαγώθηκε όλο Γλώσσα .........

Τεσπα, εκεί που την πέφτω , ανοίγει η πόρτα και μπαίνει μέσα μια ξανθιά κοπέλα . Γεια μου λέει, σε πειράζει να κάνω εδώ ένα ντουζακι γιατί όλα τα δωμάτιο έχουν πελάτη; Μιλάμε έκλαιγα... Προσκύνημα λέω κάνε πουλάκι μου και μπάνιο , και αν θες σου τρίβω και την πλάτη Ματάκι κάνει το ντουζακι το μωρό και πιάσαμε κουβεντούλα μέχρι να σκουπίστεί. Ήταν η Λινα . Καλό τυπακι, μπαμπατσικη, με αρκετό χαβαλέ . Φαινόταν ότι είναι σκυλί του πολέμου , για να την έχουμε στα υπόψιν

Μετά από λίγο , χτυπάει η πόρτα , λέω ή ήρθε το μωρό ή θέλουν να χρησιμοποιήσουν το μπάνιο χαχαχαχαχαχχα. Αλλά εντάξει ήταν η Ζιζέλ

Στα του αγώνα :

- εμφάνιση καλή . Petit φιγούρα , ωραίο κορμάκι , εθνικότητα δεν έβγαλα σίγουρα συμπέρασμα
- ελληνικά , αγγλικά , ούτε γρι
- μασάζ καλό , ερασιτεχνικό αλλά φιλότιμο
- στο δεύτερο μέρος , καλή επίδοση
- πίπα με deepthroat. Τον εξαφάνισε κανονικά . Καλή διάρκεια , αν δεν την σταματούσα θα με τελείωνε εκεί . Συμμετείχε στον αγώνα , καλά στησίματα , φιλότιμη προσπάθεια

Στα συν, κάναμε αρκετό χαβαλέ . Αυτή έλεγε τα δικά της, εγω τα δικά μου, γελάσαμε αρκετά , που για μένα είναι σημαντικό

Στα μείον , για κάποιους , η αρκετά μπάσα φωνή

Γενικό συμπέρασμα : εγώ πέρασα καλά . Για 60 ευρώ πιστεύω καλό value for money. επίσης , αν φερθείς καλά , θα στο ανταποδώσει

Στην έξοδο περίμενε να με χαιρετίσει , φιλήθηκαμε και με την κυρία στην υποδοχή πάλι , και πηρα και το κομπλιμαν μου (λεβεντακος)Ναι!

Καλό δωράκι στον εαυτό μου , και άνοιξε καλά η χρονιά

Αυτά αδέρφια , ελπίζω να βοήθησα , και καλά γούστα...
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 02, 2020
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ζιζέλ
Sicarios
Σεβαστός
Εγγραφή:
13 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
3.402
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, geny24, sanexxx69 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2020
χαχαχα!!και να μην υπαρχουν ο Ελλην θα κανει το παν θα βρει και θα γαμησ,και πολύ καλα κανει!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1