Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 25 10
Μασατζίδικα 104556
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλη χρονιά παίχτες. Την ελευθερία την προηγούμενη χρονια την πήρα 5 φορές στο σύνολο. Και ήρθε τωρα το πέρας του έτους να γραψω μία συνολική κριτική για αυτήν. Δεν ξέρω αν θα το μάθει οτι κάποιος έγραψε κριτική για αυτήν γιατι απ΄οτι έχω καταλάβει είναι λίγο ζαβάδι με τα ιντερνέτια. Ζαβαδι με τα ιντερνέτια μαστορισσα στο τσιμπουκι όμως... οποτε κραταω το δεύτερο. Η Ελευθερια ειναι 38 χρονών, κορμι λαμπαδα, βυζι 2,5 και κολαρακι ομορφο στα τεσσερα, κανει αρκετα καλο μασαζ... κλεινεις τα ματια και αφηνεσαι... αργες κινησεις περνωντας απο τα επιμαχα σημεια αραια και που... σε φτιαχνει, σε καβλωνει και αναζητας να περασει το πρωτο ανανωριστικο 30λεπτο για να γυρισεις και να στον ρουφηξει... ρουφαει καλα... μεχρι δακρυων καποιες φορες...το γουσταρει το θελει το ζει... στα του σεξ δεν θα μπω σε λεπτομερειες...ειναι θεμα γουστου... απο την πρωτη ως την 5η φορα που την εχω επιλεξει καθε φορα ειναι και καλυτερη... δεν ξερω αν αυτη η κοπελα εχει ταβανι ή καθε φορα θα σου επιφυλασει και αλλη εκπληξη... απο αυτες που κανουν φουλ απο το μαγαζι θα την εβαζα στην κορυφη. Την θεωρω απο τις καλυτερες εκει μεσα.... Για τους παλιους παιχετς μου θυμιζει στο πηδημα τη ντανιελα που ειχε η ελενα στην εποχη ομηρου... μου την θυμιζει στο πηδημα και οχι εμφανισιακα... η ντανιελα μετεπειτα γυρισε πορνο με τον σειρηνακη για οσους θυμουνταιΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης ... καλα γαμησια αδερφια και μην ξεχναμε την αλληλεγγυη Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης.... ειδικα οι μονοφαγαδες!!!!Ναι!Ναι!Ναι!
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 16, 2019
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ελευθερία
kolonos07
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
269
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 IT-G7, crazybunny, goku2778 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιανουαρίου, 2020
Στο Ελενα day spa αναφερεσαι;
11 Σεπτεμβρίου, 2020
"κορμί λαμπάδα" τύπε?!Χμμμ;
για άλλη λες?
κατά τα λοιπά συμφωνώ, αν και η σύγκριση με ντανιέλα είναι λίγο ...ιεροσυλία
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2