Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785538
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωινό Δευτέρας, με έφερε ο δρόμος εκεί κοντά. Ευκαιρία λοιπόν για επίσκεψη.
Παρέλαση κοριτσιών. Μέτρησα 7 ή 8. Επέλεξα την πρώτη στη σειρά, τη Μαρία.
Εννοείται ότι δεν είναι η παλιά Μαρία, που όλοι γνωρίζαμε, αυτή που κάποιος συνάδελφος παρακάτω ονομάζει Φουρέιρα, καλά να περνάει όπου και να βρίσκεται..
Η νέα Μαρία, ωστόσο, έδειξε ότι μπορεί να συνεχίσει το θρύλο της παλιάς, πατώντας όμως σε δικά της μονοπάτια. Από την Αλβανία και αυτή, κοντά στα 30, 8 μήνες στο μαγαζί, μπήκε με χαμόγελο και θετική ενέργεια, έτοιμη να δώσει χαρά.
Αν υπάρχει κάτι που ξεχωρίζει πάνω της είναι η κωλάρα της.
Της ζήτησα να βγάλει το κολάν, και να γυρίσει να τη θαυμάσω. Έσκυψε μπρος και αποκάλυψε το αρχιδοπαρκάρισμά της που το ένοιωθε ότι ήταν ξεχωριστό και χαίροταν γι αυτό.
Μεγάλος κώλος, αλλά εξαιρετικός και καλοσχηματισμένος, να τον αρπάζεις στα δυό σου χέρια, να τον ζυμώνεις και να βλέπεις τα μουνόχειλά της να μπαινοβγαίνουν στη φωλίτσα τους. Τα βυζιά της, μεγάλα, να κρέμονται με έπαρση, έτοιμα για να τα γλείψεις.
Όπως πάντα, ξεκίνησα πρώτα με σεξ. Θέλω να το απολαμβάνω, χωρίς άγχος μη και δεν προλάβω να τελειώσω.
Τσιμπούκι με προφυλακτικό στην πολυθρόνα. Συνέχεια στο κρεβάτι. Και έπειτα αυτή από πάνω μου να ανεβοκατεβαίνει στον πούτσο μου. Στον καθρέφτη στ’ αριστερά μου έβλεπα τις υπέροχες καμπύλες των μηρών της και κάβλωνα ακόμη πιο πολύ. Έπειτα, πάλι αυτή από πάνω μου, πισωκολλητό, όπου εκεί απόλαυσα τα μουνόχειλά της να ρουφάνε το καβλί μου. Έπειτα πισωκολλητό, στα όρθια, με αυτή να ξαπλώνει το κορμί της μπρούμητα στο κρεβάτι και το ένα πόδι ανεβασμένο πάνω στο κρεβάτι. Ταυτόχρονα της έτριβα την κλειτορίδα. Μεγάλη κάβλα το μωρό.
Τελείωμα με πίπα και μαλακία, αφού αλλάξαμε προφυλακτικό.
Στο δεύτερο μισό, το μασαζάκι της πολύ καλό και περιποιητικό.
Μπανάκι, ξέπλυμα τα λάδια, κουβεντούλα και καλή αντάμωση ξανά…
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μαρία
BV
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, massazoperpatitis, elmachico και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού