Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 200 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 445790
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η μεσημβρινή μεταστροφή του καιρού προς ηλιοφάνεια είχε σαν επακόλουθο και την άνοδο της ωχρινοτρόπου ορμόνης μου. Μετά από συζήτηση με φίλους εδώ στο forum και έγκυρη γνωμοδότηση, είχα πάρει την απόφαση για επίσκεψη στο ευαγές ίδρυμα. Είσοδος στον καθαρό και ιδιαίτερα φιλόξενο χώρο. Η ευγενική κυρία της υποδοχής αφού προσφέρθηκε να με κεράσει κάτι, μου παρουσίασε τις εργαζόμενες. Παρούσες Αγγελική, Στέλλα, Σάντρα και Δήμητρα. Η Δήμητρα με κέρδισε διότι ήταν πιο διαχυτική κατά τη γνώμη μου. Είσοδος στο δωμάτιο, το οποίο από την τελευταία φορά που επισκέφθηκα το χώρο έχει διακοσμηθεί με ένα μικρό χριστουγεννιάτικο δέντρο ένεκα των ημερών. Είσοδος της Δήμητρας στο δωμάτιο. Για όσους δεν την γνωρίζουν πρόκειται για μελαχρινή νέα κοπέλα, αρκετά όμορφη και θηλυκή κατά τα δικά μου γούστα, με θετική και εξωστρεφή διάθεση. Το πρόγραμμα ξεκίνησε με ένα εξονυχιστικό μασάζ στις πατούσες, στις γάμπες, στους μηρούς με πίεση σε σημεία τα οποία χρειάζονταν αποφόρτιση και σταδιακή άνοδο προς τη μέση την πλάτη τον αυχένα, τα χέρια. Καμία άρθρωση δεν έμεινε χωρίς να δεχθεί τη φροντίδα της μασέζ. Καθώς περνούσε ο χρόνος, το μασάζ γινόταν ολοένα και αισθησιακότερο, με τα χέρια να δίνουν τη θέση τους στη γλώσσα και το στήθος ως μέσα τριβής. Ειδικά η αίσθηση ενός τόσο μεγάλου και όμορφου στήθους να εφάπτεται της πλάτης νομίζω είναι ιδιαίτερα ''ανεβαστική'', με τη ζωοδόχο πηγή μου να δυσφορεί πρηνηδόν και να ζητά διακαώς να απελευθερωθεί, όπερ και εγένετο. Καθώς γύρισα περιποιήθηκα δεόντως το όμορφο στήθος της κοπέλας, η οποία ανταπέδιδε πρόθυμα την περιποίηση με ένα υγρό και βαθύ στοματικό με παράλληλη οσχεολειχία. Ακολούθησε εφαρμογή προφυλακτικού και μία και μόνη στάση. Ιππαστί. Χάρμα ιδέσθαι. Η εκτόνωση επήλθε με χειρωνακτική βοήθεια, με εμένα να περιποιούμαι και πάλι τα μεγάλα ζουμερά στήθη της Δήμητρας. Ακολούθησε social, μπάνιο και δρόμος επιστροφής. Συνολικά θεωρώ οτι πρόκειται για πολύ ικανοποιητική συνεδρία, καθώς το περιβάλλον ήταν καθαρό, φιλόξενο και οι υπηρεσίες επαγγελματικού επιπέδου. Προτείνεται ανεπιφύλακτα.
υ.γ. Στο γυρισμό ένα νέο παιδί ήταν αναίσθητο στη Συγγρού. Παρακάτω η μηχανή του σμπαράλια με το κράνος του αναβάτη δεμένο πάνω της. Τί άλλο πρέπει να συμβεί για να βάλουμε μυαλό?
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 08, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Δήμητρα
DRMG
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
2.013
Πόντοι:
2.257
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, koumanidas, kwstasxat και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού