Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 432 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 608096
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα σε όλους.

Τρίτη απόπειρα να ανεβάσω αυτή την κριτική,αν ξέρει κάποιος γιατί γίνεται αυτό ας μου πει.

Επισκέφθηκα το παραπάνω μαγαζί το απόγευμα της Τρίτης,στοχευμένα για την Ανδριάννα.
Το μαγαζί αυτό βρίσκεται κοντά στο μετρό οπότε για μένα είναι πολύ θετικό.
Στην υποδοχή η ευγενέστατη Τζωρτζιάννα όπως μου συστήθηκε,λεγοντάς μου ότι είναι καινούργια.
Αφού μου είπε για τις διαθέσιμες κοπέλες,εγώ ζήτησα την Ανδριάννα(για αυτήν πήγα άλλωστε).Την κάλεσε να έρθει και η Ανδριάννα με οδήγησε στο δωμάτιο.
Το δωμάτιο όπως και το σαλόνι του καταστήματος,είναι πάντα καθαρό και περιποιημένο.
Η Ανδριάννα,είναι πολύ ωραία κοπέλα,με ξανθά μαλλιά,ωραίες αναλογίες σώματος και special μαύρισμα.
Επέλεξα το πρόγραμμα της μισής ώρας και έμεινα μόνος για να κάνω ντουζ.
Μετά από λίγα λεπτά,ήρθε η Ανδριάννα και αφού ετοιμάστηκε,ξάπλωσα και ξεκίνησε το μασάζ.Το μασάζ της είναι αρκετά ικανοποιητικό,ειδικά αυτό που κάνει με τους αγκώνες,σε ισιώνει.
Αφού ολοκλήρωσε το μασάζ,μου ζήτησε να γυρίσω και ξεκίνησε να με φιλάει και να την φιλάω.Κατέβηκε προς τα κάτω και με ρώτησε πως θέλω,της είπα ότι θέλω με προφυλακτικό,και ξεκίνησε μια πολύ καλή περιποίηση στο κάτω κεφάλι.Η συνέχεια είχε σεξ σε δυο στάσεις,ιεραποστολικό και στα τέσσερα όπου και κατέθεσα με θέα αυτό το υπέροχο στήσιμο που διαθέτει.Αποχώρηση της κοπέλας από το δωμάτιο,ντουζ για να φύγουν τα λάδια,ντύσιμο και συνοδεία από την Ανδριάννα μέχρι την πόρτα του καταστήματος όπου και αποχαιρετιστήκαμε.Συνοπτικά,η Ανδριάννα είναι μια καλή κοπέλα και λιγομίλητη(όχι ότι με ενόχλησε αυτό),η οποία προσπαθεί και πιστεύω πως όσο περνάει ο καιρός θα γίνεται καλύτερη.

Σας ευχαριστώ που διαβάσατε την κριτική μου.
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 26, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Johnny Truelove
Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
304
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, geny24, kwstasxat

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού