Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 59 10
Προβεβλημένη
Μασατζίδικα 142447
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πέρασμα από Πατησίων 131 μετά από πολύ καιρό έμαθα για την επιστροφή της Βίβιαν με τη συγκεκριμένη κοπέλα δεν ειχα περάσει αλλά είχα μάθει ότι είναι δυνατό μωρό...!!
Η Βίβιαν είναι Ταυλανδεζα με πιασίματα φουλ βυζαρες, μπουταρες και κωλαρα και πανέμορφο καυλιρικο πρόσωπο!!!
Η Βίκυ ευγενέστατη όπως πάντα με οδήγησε στο δωμάτιο εμφανίστηκαν οι κοπέλες ωραίες δεν μπορώ να πω ωραία μωρά αλλά το μάτι μπαμ για Βίβιαν!!!
Το μαγαζί ανακαινιστικε με ντουζιέρα σε δωμάτιο που δεν το είχα ξαναδεί τούμπανο!!
Μετά από κανένα πεντάλεπτο έρχεται η Βίβιαν με μια μαύρη ρομπιτσα και απο μέσα ένα μαύρο ολόσωμο κορμάκι καυλας σκέτη!!!
Ξεκινήσαμε με μασάζ ήμουν περίεργος να δω
το μασάζ της από τα πιο επαγγελματικά μασάζ που μου έχουν κάνει δυνατό παράλληλα αισθησιακό μετά από λίγο μου ζήτησε με καυλας να γυρίσω....
Ξεκίνησε να με χαϊδεύει μπροστά και της λέω παρτον τώρα στο στόμα σου δεν άντεχα άλλο και άρχισε μια πιπα αισθησιακή βαθιά με τέτοια πιπα ήμουν έτοιμος να χυσω της λέω σταματά ξάπλωσε να μπω μέσα σου με έχεις καυλωσει φουλλλ!!!
Της τον καρφώνω και παράλληλα καυλωνα με την καυλωφατσα της δεν πήρε και πολύ έκανα από τα πιο ωραία χυσιματα σκέτη καυλα!!
Συναγωνιστές όσοι γουστάρετε ασιατικό αίμα
αξίζει να την δοκιμάσετε από τις πιο ωραίες συνεδρίες η απόλυτη καυλα!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 26, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
Όνομα κοπέλας
Βίβιαν
Μέλος
Εγγραφή:
20 Οκτ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
61
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 massagfildimis, mysteryboy, f104 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού