Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100702
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καθυστερημένη κριτικη για εξαργύρωση free fuck....αλλα λογω επαγγελματικων υποχρεώσεων...δεν ηταβείναι εφικτό....πριν ξεκινήσω..να ευχαριστήσω κατα σειρα τον φιλο Stan The Man...που παραχωρησε τη θεση του κ έτσι σε δεύτερο χρόνο κληρώθηκα εγω....και μετα κ το καταστημα και το κορίτσι για το δωρο τους.
Παμε Λοιπον.Μπηκα σε αδειο απο κοσμο καταστημα...κ περιμενω παρέλαση καθως δεν γνωριζα τα κοριτσια...ολα διαθεσιμα..προλαβαινω κ βλεπω τα δυο πρωτα...κ καθως εισέρχεται κ εταίρος συναγωνιστής...με προσπερνάει στην προτεραιότητα κ επιλεγει Αντελινα που ουτε καν ειχα προλαβει.να.δω..... Φαουλ του καταστηματος
Ωστοσο αποζημειωθηκα απο την επιλογη της Αντριάνας...ομορφο παιχνιδιάρικο μικρο...κορμακι σουπερ...εδωσα κ κατιτις παραπανω για να μην εξαντηληθουμαι στο μισαωρο μονο του δωρου....ετσι...ξεκινησαμε με μασαζακι...που δεν της το ειχα ειλικρινα...της ειπα αντεχω σε πιεση...στα ορια του Αθλητικου...κ υπακουσε...προοδευτικά με καβλωσε...δεχτηκε δική μοθ περιποίηση για αποζημειωση....με πιπωσε με.καθε δυνατο τροπο...κ.όρθιο αναποδο 69.. την πηρα επίσης με.καθε δυνατο τροπο χωρις μα κ μου....στα ορθια ξανα πανω στα χερια μου με δυνατο σφυροκόπημα....χωρις καμια ενσταση...απολαυσα επισης τη θεα Πο τον εξαιρετικο της σε οψη κωλο...κ
Μακαρι να τον επαιρνα κ αυτον...αλλα...κ καλα τον εχω χοντρο..κ καλα.....
Τελος χυσιμο στα καλοφτιαγμενα ολοστρογγτλα βυζακια της...με μπολικο ψεκασμα κ πασαλιμα.... Γενικα...κ free fuck να μην ηταν...ηταν πολυ επιτυχημένο σκηνικο....κολλησαμε κ ματσαραμε αρκετα καλα σαν στυλ...περασα σουπερ... κ να ξαναευχαριστησω απαντες τους εμπλεκομενους...Καταστημα...Κοριτσι... και τον Stan The Man...
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 15, 2019
Κόστος συνάντησης
20
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Adrianna
zilberto
Μέλος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
72
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostad1nos, kwstasxat

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού