Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 432 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 606781
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βρηκα την καταλληλη μερα και στιγμη για να πηδηξω την Αντελινα που την ειχα βαλει στο ματι.
Την τελευταια φορα την ειχα παρει παρτουζα με Αντριανα αλλα αυτη τη φορα ηθελα να την ξεπατωσω μονη της.

Τηλεφωνο απο πριν για ραντεβουδακι ωστε να μην περιμενω και φτανω στο μαγαζι.
Η κοπελα της ρεσεψιον μου προσεφερε νερακι αναψυκτικο καφε. Πηρα νερακι ψυγειου που κανει καλο στη στυση.
Ερχεται και η Αντελιναρα. Τι μουναρος ειναι αυτος??? Με παιρνει απο το χερι και παμε στο δωματιο για την 45λεπτη συνευρεση μας.

Δεν αντεξα και της ορμισα πριν καν ξεντυθω. Δεν εμεινε βεβαια και αυτη αμετοχη στη θεα του πεους μου που ξεπροβαλλε απο το φερμουαρ του παντελονιου μου κι αρχισε να τον παζει και να μου δινει γλωσσοφιλα.

Μπαινω για ντουζακι και μολις τελειωνω παω και καθομαι στον ανοιγμενο μαυρο δερματινο καναπεδακο.
Σκαει το αλογο πανω στις τακουναρες του! Τι καβλα θεε μου! Τι ποδαρες, τι βυζαρες, μια κωλαρα πετρα!!!

Επαιξαν προκαταρκτικα πολλα με γλωσσοφιλα, πιπα χωρις και με ζηλο περιποιηση αρχιδιων και μετα ξεκινησε το οργωμα.
Σεξ σε πολλες στασεις, οτι της ζητουσα το εκανε. Την ξεπατωσα στα 4 που μια την πηδουσα αργα και μια δυνατα και γρηγορα.
Στα ορθια που την εβαλα μετα επρεπε να λυγιζει τα γονατα της για να φτανω να μπω μεσα της γιατι φορουσε και τα πορνοπαπουτσα! Απαπαπαπα τι καβλε ηταν αυτη!!!

Οσο γραφω εχω καβλωσει και μου φαινεται θα παω απο κει να την ξεμουνιασω.

Της ζητησα να την χυσω στην προστυχη ρουμανικη φατσα της αλλα ευγενικα το αρνηθηκε και το σεβαστηκα.
Ετσι πηγαμε μπροστα στον καθρεπτη ορθιοι και μου επαιζε το ψωλακι μου καθως διναμε γλωσσοφιλα. Το τελος δεν αργησε.

Αν και εντιμα μου ειπε πως εχω λιγο χρονο ακομα και μου προτεινε μασαζακι της ειπα οτι επρεπε να φυγω.
Περασα υπεροχα και συντομα θα επισκεφτω το μαγαζι για την Αντελινα.

Καλα γαμισια συναγωνιστες,
Lecastel
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 12, 2019
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αντελίνα
lecastel
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
519
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Join.f, kwstasxat, kostad1nos και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού