Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 215374
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ο σκοπος της επισκεψης μου ηταν η Σοφια.
Πολλες φορες ομως για να πετυχεις τον σκοπο σου πρεπει να ακολουθησεις αλλο μονοπατι.

Η Σοφια δεν ηταν αμεσα διαθεσιμη. Θα ηταν σε μιση ωρα περιπου.
Ρωταω την κυρια της υποδοχης εαν η Μαργκω ειναι διαθεσιμη και μου απανταει θετικα.
Της παραγγελνω την Μαργκω που και αυτη δεν την ειχα παρει ποτε και ολο διαβαζα θετικα σχολια. Την πηρα για μιση ωρα.
Παρηγγειλα στην κυρια και την Σοφια μολις τελειωσω με Μαργκω και μου ειπε οκ.

Λυγεροκορμη, ψηλη, με ωραια μακρυα ποδια και πολυ ωραιο μεγαλο στηθος. Η φατσα δεν ειναι απο τις καλυτερες αλλα δεν ειναι κατι που σε αποτρεπει μιας και στο συνολο
ειναι καβλα.

Ερχεται στο δωματιο και ξεκιναμε προκαταρκτικα, μπαλαμουτι και με καβλωσε αμεσως. Πολυ ωραια βυζια και απαλη επιβερμιδα του σωματος της.
Καναμε πολυ ωραιο γαμησι με εναλλαγες σε 2-3 στασεις. Την πηρα και στα ορθια που για να την φτασω να μπω στο μουνι της επρεπε να λυγιζει τα γονατα της (δεν την αφησα να βγαλει τις γοβες της γιατι ειναι καβλα).

Οταν εφτανε το τελος της ωρας της ζητησα να παει να φωναξει την Σοφια. Δεν τελειωσα με την Μαργκω γιατι ολο το ψωλοχυμα ηθελα να το φαει η πορνοσταρ!

Σε γενικες γραμμες η φαση με την Μαργκω ηταν καλη. Χρειαζεται να την καθοδηγεις μιας και δεν επαιρνε πρωτοβουλιες και εμενα αυτο μου αρεσε γιατι οτι της λες κανει (σε λογικα πλαισια.)
Θα ξαναπαω να γαμησω αυτο το νταρντανομουνικο αλογο με τα ωραια βυζια.

Να γαματε καλα, διωχνει το αγχος.

...συνεχιζω με Σοφια
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 11, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μαργκώ
lecastel
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
519
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aoratos33_2, makhswrx, ZeroTolerance και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού