Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100702
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πεμπτη σημερα και μιας και ειχα ελευθερο χρονο ειπα να περασω να εξαργυρωσω το δωρακι μου.Εφτασα στο μαγαζι 11 το πρωι,χτυπησα το κουδουνι μου ανοιξε η κοπελα της υποδοχης η Μαρια(πολύ ομορφη γυναικα παρεπιπτοντως)με εβαλε να κατσω στο σαλονακι,με ρωτησε αν θελω να πιω κατι ζητησα νερακι.Οση ωρα ετοιμαζοντουσαν οι κοπελες διοτι ημουν ο πρωτος πελατης αφου δεν ειχε μερικα λεπτα που ανοιξαν εξηγησα στην Μαρια ότι εχω κερδισει,της ειπα τον κωδικο πληρωσα και την επιπλεον διαφορα διοτι διαλεξα το προγραμμα 1 ωρας.Υστερα εφτασε η ωρα της πασαρελας από τα κοριτσια,επειδη όμως ειχα στο μυαλο μου καποιες κοπελες ζητησα να ερθουν αυτές να τις δω,1η ηρθε η Ειρηνη(Μελαχρινο πιπινακι,μακρια μαυρα μαλλια,στηθος μεσσαιο αλλα ειχε τελειο τουρλωτο κωλαρακι)2η Χριστινα Σερβα(Ξανθια milf γυναικαρα,στηθος μεγαλο και κωλαρα)3η και τελευται επιλογη η Λενα(Μελαχρινο πιπινακι,αρκετα ψηλη,στηθος μεσσαιο αλλα κωλαρα).Επελεξα την Ειρηνη γιατι μου εκανε κλικ με την πρωτη ματια συν το τουρλωτο κωλαρακι της.Αφου με οδηγησε στο δωματιο με αφησε για λιγα λεπτα μονο μου ώστε να κανω το μπανακι μου και μετα από μερικα λεπτα εισηλθε στο δωματιο.Μιλησαμε λιγακι για να γνωριστουμε μιας και πρωτη φορα πηγα στο συγκεκριμενο μαγαζι.Στα του αγωνα ο πρωτος γυρος περιλαμβανε ακαποτη πιπα(μιλαμε τον καταπινε ολο,περιποιηση τις μπαλες,αρκετο σαλιο στην πιπα μου αρεσει αλλωστε)σε καποια στιγμη την σταματαω και την βαζω να ξαπλωσει να περιποιηθω και εγω το γλυκο,τρυφερο μουνακι της.Περασμα προφυλακτικου και της ζητησα να στηθει στα 4 για να εχω θεα το υπεροχο κωλαρακι της.Αφου ολοκληρωθηκε ο πρωτος γυρος καναμε ένα διαλλειματακι(πηγε να κανει ντουζακι,μου εφερε καινουργια πετσετα για τον δευτερο γυρο)ηρθε η ωρα για το μασαζακι παρα πολύ καλο μασαζ με λαδακι,το κατεχει η Ειρηνη δεν με χαιδευε με ετριβε κανονικα.Ο δευτερος γυρος ξεκινησε παλι με ακαποτη πιπα,υστερα περασμα προφυλακτικου και 1η σταση η Ειρηνη από πανω και μετα την γυρισα στα 4 την σφυροκοπησα για καμποσα λεπτα οπου και τελειωσα.Μου αφαιρεσε το προφυλακτικο με σκουπισε με υγρο μαντηλακι και πριν μπω να κανω το ντουζακι μου σαπουνισε ολο το σωμα με το αφρολουτρο διοτι ημουν ολος λαδια και μπηκα για ντουζακι,πηγε και η Ειρηνη να κανει και αυτή ντουζ με την σειρα της και μολις ηρθε στο δωματιο εγω ειχα ντυθει και με συνοδεψε προς την ρεσεψιον.Μιλησαμε λιγακι μεταξυ μας αλλα και με την Μαρια(η κοπελα της υποδοχης)την φιλησα και αποχωρησα.Συνοπτικα η αποψη μου για την επισκεψη στο μαγαζι Πεντακαθαρο μαγαζι(με τις πετσετουλες του,της μιας χρησης παντοφλιτσες)Σεβασμος απεναντι στον πελατη,Φιλικοι συζητανε μαζι σου,σου προσφερουν καφε γενικα ένα μαγαζι που αξιζει να το επισκεφτεις πρωτη φορα αλλα φευγοντας πλεον ικανοποιημενος και ευχαριστημενος από την συμπεριφορα τους απεναντι σου γινεσαι πλεον στανταρ πελατης του μαγαζιου.Αυτη είναι η εμπειρια και η αποψη μου σχετικα με την επισκεψη στο μαγαζι. Υ.Γ>Ξεχασα να αναφερω ότι η Ειρηνη εκτος από Πολύ Καλο Παιδι είναι και πειραχτηρι,ενώ εγω την χτυπαγα στα κωλομαγουλα την ωρα του σεξ,αυτη μου τα ανταπεδωσε στην διαρκεια του μασαζ.
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 07, 2019
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Kostas99
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
929
Πόντοι:
3.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, zouzounis, demon14 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουνίου, 2020
Ξέρουμε βρε παιδιά που βρίσκεται η Ειρήνη?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1