Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 323496
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Χρωστούμενη κριτική που άργησε λόγω έλλειψης χρόνου. Η επίσκεψη έγινε πριν περίπου ένα μήνα και είχα πάει με σκοπό να συναντήσω το στανταράκι μου την Τάνια. Είχα όμως διαβάσει κριτικές για την Αλίκη και είχα το νου μου. Οταν παρουσιάστηκε η Αλίκη την επέλεξα χωρίς δεύτερη σκέψη. Είναι ανάμεσα στα 25 με 30 πολύ όμορφο πρόσωπο, ωραίο σώμα, βυζί στητό, φυσικό 2,5 με 3 και πάνω απ'όλα το φετίχ μου, φοράει γυαλιά. Διάλεξα το πρόγραμμα των 45 λεπτών και πέρασα στα ενδότερα για ντουζάκι κ.λ.π. Μετά από λίγο ήρθε και η Αλίκη. Εδώ να πώ ότι στα μασατζίδικα πάω και για μασάζ. Ήταν η πρώτη φορά πού μετά που είδα την Αλίκη, πέρασα κατευθείαν στο δεύτερο μέρος.Πήγε να βγάλει τα γυαλιά και της είπα να τα φοράει, πράγμα που έκανε. Αρχίσαμε με γλωσσόφιλα, γενικό χαμούρεμα, βαθειά πίπα όλο μέσα και ωραίο γλύψιμο της ευρύτερης περιοχής, συμπεριλαμβανομένης και της κωλοτρυπίδας, Μετά την παρέλαβα εγώ με γλύψιμο στο ωραίο και καθαρό μουνάκι της. Όπως έγλυφα, αισθάνθηκα λίγο την γεύση των υγρών της και εκεί μου λέει: τώρα εσύ θέλεις να με κάνεις να φτάσω! Όπως επιθυμείτε κυρία μου απάντησα. Μετά από διάφορες φάσεις,το τέλος ήρθε με κατάθεση στο στόμα της, όπου τα έφτυσε. Γενικά μια πολύ καλή συνάντηση η οποία θα επαναληφθεί συντόμως. Συστήνεται ανεπιφύλακτα.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αλίκη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
134
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gianpaolo, Farinos, flynow και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού