Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 215476
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη προ ημερων στο συγκεκριμενο ιδρυμα ,( αφου προηγηθηκε επισκεψη σε αλλο ιδρυμα του ιδιου δρομου ( φραντζη 2 ) αλλα τα στανταρακια μου ηταν πιασμενα . Επιλογη της Ερικα λογω εμφανισης αλλα και των αξιολογων επιδοσεων της οπως εχουν αναφερει οι αξιοτιμοι συναγωνιστες . Και ειχαν απολυτο δικιο. Η Ερικα μια ψηλη κοπελα γυρω στα 30 με συμπαθητικο προσωπο και υπεροχο σωματοτυπο για τα γουστα μου, Συγκρατημενη στην αρχη λογω ελλειψης επικοινωνιας , δεν μιλαει ελληνικα και αγγλικα , δεν μιλαω ρωσσικα . Με τα πρωτα φιλια αρχισε να λυνεται και να ξεκιναει ενα αξιοπρεπεστατο στοματικο. Μετα ηρθε η σειρα μου οπου δεχτηκε με ευχαριστηση την περιποιηση μου στη μικρη περιοχη της.Αυτο ηταν. Ξεπερασαμε το προβλημα της επικοινωνιας και συνενοηθηκαμε σε αλλη γλωσσα και απτεστα μαλιστα. Υπεροχη θεα να ειναι απο πανω και να παιζεις με τις φυσικες βυζαρες της. Αλλα και στα τεσσερα που προτιμαει , δεν με χαλασε καθολου. Μασαζ δεν ξερω δεν προλαβα να δοκιμασω . Την αλλη φορα γιατι θα υπαρχει επαναληπτικη με περισσοτερη ωρα στη διαθεση μου. Εχουμε και κατι χρωστουμενα ( ξερει εκεινη ) , αν και αυτες τις μερες δεν ειναι στο προγραμμα του ιδρυματος αλλα ελπιζω να ειναι προσωρινο. Ειναι κριμα να χασουμε το κορμι ( ειδικα στην ξηρασια που επικρατει αυτη την εποχη στα αναλογα ιδρυματα ).
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Έρικα
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
8.996
Πόντοι:
1.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, flynow, pilotgr και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού