Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100702
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ευρισκόμενος στην Αθήνα απόφαση για την επίσκεψη μου στην Δοϊράνης για την εξαργύρωση της τυχερης μου κλήρωσης στο FF Σεπτεμβρίου.
Με βολεύουν οι πρωινές ώρες πριν αρχίσει η τηλεφωνική αναζήτηση από το έτερον ήμισυ.
Άφιξη λοιπόν στο κατάστημα στον τρίτο όροφο μετά από τηλεφωνικό ραντεβού με την Ζωή , γνωστή μου από άλλους χώρους.Γνωριμια με την Μαριάννα, κωδικός κλήρωσης και nickname και καταβολή του πρόσθετου ποσού της διαφοράς για μια ώρα .
Χώρος που θα μπορούσε να ήταν καλύτερος,καθαρός όμως και φιλική υποδοχή από την Μαριάννα.Εμφανιση της Ζωής, αναγνώριση και μεταφορά στο δωμάτιο. Χυμός, πετσέτα, παντόφλες και χαλαρή προετοιμασία.Σε λίγο επιστροφή της Ζωής και έναρξη του γνωστού της τρόπου αντιμετώπισης της υπάρχουσας διέγερσης .Η Ζωή είναι η Ζωή ...με τις ιδέες της περί της αισθησιασμού, χαλάρωσης,συνεδρίας και υπηρεσιών της .Σε άλλο επίπεδο λόγω εμπειρίας και των πιστεύω της .Φιλιά απαλά ,όχι βαθειά ,σεβαστές οι επιθυμίες της.
Μια όμορφη και χαλαρή ώρα με την Ζωή και πριν φύγω γνωριμία με τα άλλα παρόντα κορίτσια, Αναστασία, Λένα,Ειρήνη με τις αντίστοιχες πληροφορίες από την Μαριάννα την οποία και ευχαριστώ για την φιλικότητα της . Ευχαριστω και το Μουσσες για τον διαγωνισμό και την ευκαιρία που μου έδωσε να περάσω ευχάριστα .
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 20, 2019
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ζωή
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, kwstasxat, baroc

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Οκτωβρίου, 2019
Γλωσσαρα βγάζει στα φιλιά?όχι από ότι γράφεις...Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1