Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 654639
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη Σάββατο απόγευμα, πήγαινα για τη Βίκυ αλλά ήταν απασχολημένη. Σερίφισα η ευγενικότατη Σοφία, μεγάλη μου συμπάθεια!
Τρεις κοπέλες διαθέσιμες, μεταξύ των οποίων η Αντριάννα. Δεν τη είχα ξαναδεί, είναι ένα φοβερό κουκλάκι, ότι πρέπει για τους λάτρεις των petite - μινιόν κορασίδων. Είναι 23 χρονών αλλά φαίνεται 18. Καταπληκτικό πρόσωπο, πολύ ωραία ματάκια και κορμάκι απίθανο, πραγπραγματικό μπιμπελό! Τέλειο βυζάκι 1,5-2 μέγεθος και ωραιότατο κωλαράκι.
Την επέλεξα λοιπόν και δεν το μετάνιωσα. Μασάζ δεν είχε το πρόγραμμα, για αυτό το 5 στη σχετική βαθμολογία (κανείς από τους 2 μας δεν ήθελε) οπότε πήγαμε κατευθείαν στο ψητό. Πολύ ωραία φιλάκια, όσο πέρναγε η ώρα και πιο πολλά με φουλ γλώσσα και γενικά αρκετά καλή συμμετοχή, χωρίς κάτι εξτρίμ. Γενικά το πήγα στο χαλαρό γιατί είχα φτιαχτεί μόνο με το γεγονός ότι ήμουν με αυτό το κουκλάκι στο κρεβάτι. Πιπούλα αξιοπρεπέστατη και στη συνέχεια λίγο περιποίηση και από εμένα και σεξάκι, τρυφερό με εναλλαγή τριών στάσεων. Πιο ωραία όταν ήταν από πάνω και πάτησε στα ποδαράκια της ανεβοκατεβαίνοντας υπέροχα πάνω μου, άλλωστε βοηθούσε ότι είναι πολύ μικροκαμωμένη. Και στα 4 υπέροχη θέα στο καταπληκτικό κωλαράκι της που δυστυχώς δεν το δίνει.
Επίσης ανέλπιστα καλό σόσιαλ στο τέλος, το κορίτσι είναι πολύ ξύπνιο και μπορείς να κάνεις ευχάριστη κουβεντούλα.
Γενικά μια πολύ ευχάριστη συνάντηση, θα την αναζητήσω ξανά με την πρώτη ευκαιρία!
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 12, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
278
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, Martino, spi ros και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού