Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 654760
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Ποιότητα μασάζ
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Τρεις κοπέλες διαθέσιμες, Λέιλα και Ραφαέλα από τις γνωστές και μια Άννα, νέα άφιξη, 3 μέρες μου είπε ότι είναι στη δουλειά. Πολύ ωραίο πρόσωπο, λεπτό κορμί όπως φαίνονταν κάτω από τη ρόμπα. Δεν είναι και στην πρώτη νιότη, γύρω στα 30 την έκοψα. Ρώτησα τη σερίφισα περί τίνος πρόκειται και μου τη πρότεινε ανεπιφύλακτα, ένας Θεός ξέρει γιατί! Παρεμπιπτόντως ήταν η ξινή σερίφισα (Μαργαρίτα), καμία σχέση με την άλλη (Σοφία) η οποία είναι ευγενέστατη και προστατεύει από κακοτοπιές...
Τέλος πάντων, την επέλεξα και από την αρχή φάνηκε ότι πρόκειται περί... επίπλου! Αμίλητη και αγέλαστη, κουρασμένη φαινότανε, ανόρεκτη γενικότερα. Μιλάμε για την απόλυτη αγκαρία. Απέφευγε φιλιά στο στόμα και δεν υπήρχε περίπτωση να δημιουργηθεί οποιοδήποτε κλίμα. Για τέτοιες συμπεριφορές πάμε και σε αλλού τύπου μαγαζιά! Επίσης το σώμα σχετικά καλκ αλλά πολύ ταλαιπωρημένο, οι θηλές στο σχετικά μικρό στήθος της ανεστραμμένες και η μια τραυματισμένη. Κώλος άσαρκος και όχι ιδιαίτερα καλοσχηματισμένος.
Η όλη φάση δεν περπάταγε με τίποτα, οπότε το σφύριξα στο 10λεπτο και σηκώθηκα να φύγω. Για μασάζ ούτε κουβέντα εντωμεταξύ...
Σημειώνω οτι για 2η φορά συνεχόμενη με έβαλαν στο τελευταίο δωμάτιο που δεν έχει διπλό κρεβάτι, αλλά μια... ντιβανοκασέλα και είναι ακριβώς δίπλα στο δωμάτιο των κοριτσιών οπότε έχει και φασαρία.
Διαμαρτυρήθηκα στη σερίφισα φεύγοντας αλλά δεν βρήκα το δίκιο μου, ούτε ένα συγγνώμη, πόσο μάλλον επιστροφή χρημάτων, παρότι είμαι παλιός και καλός πελάτης.
Κρίμα για το μαγαζί, για εμένα έχει τεράστια διαφορά όταν είναι η Σοφία στην υποδοχή, 10 φορές καλύτερο σέρβις.
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 26, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Άννα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
278
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Martino, pilotgr, petergsp και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Οκτωβρίου, 2019
Τα είπες όλα. Ειδικά με αυτήν την δεύτερη τσατσά είναι ο θεός να σε φυλάξει.
Και ένα δευτερεύον: Η ημερομηνία επίσκεψης είναι Back to the future Μεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1