Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785520
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είναι παράλειψή μου, που πάνω από 2 χρόνια που πηγαίνω με τη συγκεκριμένη κοπέλα, δεν έχω γράψει γι’ αυτή.
Το πρώτο πράγμα που με κέρδισε, ήταν το χαμόγελό της και το κελαρυστό γελάκι, που από την πρώτη φορά με προδιάθεσε για ευχάριστη συνεύρεση μαζί της. Και έτσι είναι:
Για εκείνη την ώρα που είναι μαζί μου, είναι η μικρή μου σκλάβα, που θα κάνει τα πάντα για να ικανοποιήσει τον αφέντη της.
Κωλαράκι στητό, έτοιμο για σκαμπιλάκια που την φτιάχνουν και γουστάρει.
Στήθος κανονικό, όρθιο, με ρώγες σαν ψωλές μωρού, καβλιάρικες, έτοιμες για πιπίλισμα.
Ξανθό μαλί, κόκκινο βαμμένο χείλι, γύρω στο 1,60, 27 χρόνια αγγελουδάκι επί γης, ό,τι χρειάζομαι για να γίνω πύραυλος κάθε φορά που θα τη δω.
Αλήθεια, δε χρειάζεται να προσπαθήσει πολύ. Είμαι, ύστερα από λίγο, έτοιμος να μπω μέσα της. Από πίσω στα όρθια, από μπρος κάθετα στο κρεβάτι με τη λεκάνη της στα χέρια μου και με μένα να τη σπρώχνω ασταμάτητα, από πάνω μου στον καναπέ, μπορώ να την πηδάω ασταμάτητα και να την ακούω για ώρα να βογγάει.
Υπέροχη πίπα, με αυτή συνήθως τελειώνω, κάνοντάς με σχεδόν να βογγάω από την κάβλα.
Συνήθως το μασαζάκι μου το προσφέρει μετά. Δεν κλέβει όυτε λεπτό, τιμάει τα χρήματα που της δίνω και ακολουθεί τις προτροπές μου για πίεση ή όχι σε συγκεκριμένα σημεία. Με ξεκουράζει και μου παίρνει την ένταση της ημέρας που σε μένα σηνήθως συγκεντρώνεται στα πόδια.
Γλυκιά κουβεντούλα όση ώρα με πασαλείβει.
Μετά, μαζί στο μπάνιο, σαπούνισμα από τα λάδια, γελάκια με χαζομαρούλες και αποχώρηση με το χαμόγελο στα χείλη (χαζοχαρούμενος????), έχοντας πράγματα να θυμάμαι έως την επόμενη φορά.
Νά 'σαι καλά Αννούλα!!!
Best GFE.
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 05, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Άννα
BV
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, dome, ZeroTolerance και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Οκτωβρίου, 2019
Φίλε μου ταυτίζομαι απόλυτα, αυτή ακριβώς είναι η Αννούλα μας...ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
D
dome
01 Δεκεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να ‘σαι καλά αδερφέ! Και να ξέρεις λίγα έχω γράψει…
BV
Bon viveur
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2