Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 432 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 606479
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Νιρβανα Φρ 2, Αντελινα

Υποδοχη απο μια ομορφη μελαχρινη. Δεν ξερω πως λεγεται. Δεν νομιζω να περναει στο δωματιο.

Σαλονι εξαιρετικο, με ιδιωτικοτητα, καθαρο, κτλ. Εχουν γραφτει τοσα πολλα.

Μασεζ:
2 καινουργιες Βερονικα (με πολυ ωραιο προσωπο), και Λινα. Κουκλιστικα σωματα. Νεες.
Αγαπη, Αννα, Αντριανα, Αντελινα, Ελλη, Γνωστα ονοματα.
Ασια απο Ταυλανδη (ειχα δοκιμασει προσφατα, καλο 2ο μερος, και καλό μασαζ)
Ψυχολογικα εαν ημουν ετοιμος για δοκιμες θα αποφασιζα τη Βερονικα
Ηθελα σιγουρια και πηρα Αντελινα
Ολες τους νεες και εμφανισιμες.

Το δωματιο πολυ καλο οπως εχουν γραψει πολλοι. Καλο νεο ο καναπες που ειναι μονιμα ανοικτος και κανεις ευκολα παιχνιδι. Χαρηκα πολυ.

Η Αντελινα ειναι οπως στις φωτο. Σουπερ κορμι, χωρις σιλικονες.Περιποιημενη απο τα μαλλια εως τα νυχια των ποδιων. Καθαρη.
Ξεκινησαμε αμεσως με το 2ο μερος, και οχι με μασαζ. Επιθεση εξαρχης και απο τους 2 μας, πρωτα στο ορθιο και μετα στον ανοικτο καναπε. ΡΟυφηγματα, καλαμακι, φραπεδιες, με ενταση, μακρας διαρκειας, Τρυφερη, ευγενικη, θερμη, ξερει τι κανει. Συμμετοχικη. Δεν βιαζεται. Πολυ καλη περιποιηση. Αψογη. Περασα σουπερ. Τα εχουμε ξαναγραψει και εγω και αλλοι πολλοί. Επειδη περισσεψε χρονος, μου εκανε μασαζ που δεν το ειχα ξαναδοκιμασει την 1η μου φορα. Απο την πλατη ψηλα μεχρι τα ποδια κατω. Χαλαρωτικο, χωρις εντονες πιεσεις. Με ξεκουρασε και ριλαξαρησα πολυ με το μασαζ της. Νεο στοιχειο για μενα. Τα καταφερε ομορφα.

Αναχωρηση και παλι με προσοχη στην ιδιωτικοτητα απο την Αντελινα και απο την ομορφη μελαχρινη της υποδοχης.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Αντελίνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.513
Πόντοι:
1.086
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Martino, kwstasxat, ΔΑΜΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού