Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 323624
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Κυριακή λοιπόν και αφού έχω πάρει σβάρνα όλα τα ανοιχτά μασατζίδικα δεν κατάφερα να βρω κάτι που να μου αρέσει και να μην έχω ξαναπάρει, καθότι είχα όρεξη για νέο αίμα. Είμαι έξω απο Φρατζή 4 απογοητευμένος μη γνωρίζοντας που αλλού να πάω. Τελευταία στιγμή μου σκάει στο μυαλό οτι το Καλλιρόης είναι ανοιχτό Κυριακές. Έχω ξαναπάει αρκετές φορές στο παρελθόν με καλές εμπειρίες αλλά είχα αρκετό καιρό να πάω μιας και δεν βλέπω κινητικότητα και ιδιαίτερη ανανέωση.
Στο δια ταυτα λοιπόν, μπαίνω μέσα κάθομαι και παρουσιάζονται 3 κορίτσια. Η Τάνια, η Μαρία και η Αλίκη. Με Τάνια έχω περάσει 2-3 φορές στο παρελθόν με πολυ καλές εντυπώσεις αλλά όπως προείπα ήθελα κάτι καινούριο. Διάλεξα λοιπόν την Αλίκη μιάς και φορούσε και κάτι γυαλάκια και φαινόταν λίγο χαμογελαστή και παιχνιδιάρα. Πού να φανταστώ. Fast forwards λοιπον είμαι ξαπλωμένος μπαίνει μέσα και μένει με τα εσώρουχα. Της λέω οτι θα ήθελα απαλό ερωτικό μασαζ απο τη μέση και κάτω μόνο και πως αν δεν έχει πρόβλημα να βγάλει και τα εσώρουχα για να την χαιδεύω και εγώ την ώρα που μου κάνει μασάζ. Βγάζει τα εσώρουχα και για να μου κάνει μασαζ ανεβαίνει με τα γόνατα ανάμεσα στα πόδια μου. Και τρώω την πρώτη ξενέρα. Πως είναι δυνατόν να της λέω οτι θέλω να βγάλει τα εσώρουχα για να μπορώ να την χαιδεύω όταν μου κάνει μασαζ, και να διαλέγει την μόνη στάση που δεν μπορώ να φτάσω το κορμί της. Η χαζή η πονηρή πρέπει να είναι. Και χαζή δεν είναι σίγουρα. Μετά απο λίγα χαδάκια της είπα να έρθει στο πλάι να την χαιδεύω και εγώ. Γυρνάει κάπως περίεργα και συνεχίζει να είναι πάνω στο μασαζοκρέββατο λίγο στο πλάι (το μαγαζί έχει κάτι φαρδια μασαζοκρέββατα). Τουλάχιστον την έφτανα. Μόλις έβαλα το χέρι μου στο μουνί της άρχιζε να μου τρίβει τα βυζιά στα κωλομέρια μου και να κουνιέται ολόκληρη απο πάνω μέχρι κάτω. Όπως καταλαβαίνετε, μουνί δεν έπιασα αφού το κούναγε συνέχεια δεξιά αριστερά και καλά για να μου τρίψει τα βυζιά. Τρώω δεύτερο ξενέρωμα καθώς το έργο το έχω ξαναδεί και καταλαβαίνω οτι το κορίτσι δεν κάνει για τη φάση. Μου λέει μήπως να γυρίσω. Γυρνάω. Πάει να κατέβει να μου πάρει πίπα. Της λέω γύρνα ανάποδα να σε γλύφω και εγώ ταυτόχρονα. Χαμογελάει μου λέει όχι θέλω να σε περιποιηθώ εγώ. Τρίτη ξενέρα. Κοπελιά, σκέφτομαι, αν ήρθα εδώ για να περάσεις εσύ καλά, να με πληρώσεις εσύ καλύτερα. Μου κάνει 3 γλυψιές στα @@ και την βλέπω να σκίζει προφυλακτικό και να το βγάζει να μου το φορέσει. Της λέω δεν κάνεις χωρίς? Μου κόιταζε σαν χαζή χαμογελώντας. Νόμιζα δεν με άκουσε καλά και επανέλαβα. Συνέχιζε να με κοιτάει χαμογελώντας. Της λέω ΟΚ κατάλαβα. Πάμε έτσι. Μου βάζει το προφυλακτικό και πριν ξεκινήσει πίπα της λέω να σταματήσουμε. Ξαφνιάστηκε πολύ και με ρωτάει γιατί. Της λέω γιατί δεν περνάω καλά. Δεν κάνεις το ένα δεν κάνεις το άλλο, τραβιέσαι συνέχεια, δεν γυρνάς να σε γλυψω τι να κάτσω να κάνω? Μου λέει δεν μπορώ να σου κάνω χωρίς γιατί είχε χαμηλό φωτισμό και δεν μποσούσα να δώ καλά μήπως έχεις τίποτα. Δεν μπορώ μου λέει να γλύφω χωρίς πρώτα να έχω ελένξει. Ότι να'ναι. Μετά περίμενα στον καναπέ να καθαρίσει τον χώρο. Με ρωτάει τι κοιτάω έτσι. Της λέω περιμένω να τελειώσεις να φωνάξεις την κυρία της υποδοχής να την πληρώσω. Μου λέει οχι θα πληρώσεις εμένα οχι την κυρία της υποδοχής. Της λέω δεν κατάλαβα τι εννοείς. Θα πληρώσω τον υπεύθυνο του μαγαζιού. Εσύ κάνεις κουμάντο εδω? Τελοςπαντων φωνάζει την κοπέλα της υποδοχής και της εξηγώ πως δεν κάναμε τίποτα γιατί δεν ήταν καθόλου όπως έπρεπε και μου λέει τι έννοείς δεν κάνατε? Κάτσε να ρωτήσω την κοπέλα. Και τρέχει μέσα να ρωτήσει πόση ώρα έκατσα και τι κάναμε. Σημειωτέον οτι ούτε 5 λεπτά δεν έκατσε μέσα το κορίτσι. Αλλά επειδή και η κοπέλα της υποδοχής είχε υφάκι της λέω μισό λεπτό. Δεν αρνούμαι να σε πληρώσω. Ζητάω μόνο να πληρώσω λιγότερα και αυτό μόνο αν εσύ το θες. Μου ειπε πως δεν γίνεται να πληρώσω λιγότερα. Της δίνω 60 ευρώ και έφυγα.
Θα ήθελα να ξαναπώ, αν και τα έχω ξαναπεί, οτι είστε μασατζίδικο. Αυτό σημαίνει αρκετά πράγματα. Δεν νοείται να μην με αφήνει η γυναίκα να της πιάσω το μουνί, ή να μην με αφήνει να την γλύψω. Ξέρετε γιατί? Γιατί αυτά τα κάνουν μέχρι και τα κορίτσια της Φιλής που παίρνουν 20 ευρώ. Αν κάποια κοπέλα δεν θέλει να τα κάνει, να πάει στην Φιλής να καταλάβει και αυτή απο την πλευρά της την διαφορά με τα μασατζίδικα μπας και αλλάξει άποψη. Δεν πιέζουμε κανέναν, όποιος μπορεί να την κάνει αυτη τη δουλειά, την κάνει. Αν δεν μπορεί, να μην ζητάει 60 ευρώ γιατί εγώ για να τα βγάλω και να τα δώσω έχω κοπιάσει και δεν μου αρέσει να τα χαρίζω στην κάθε πονήρω ξεπετατζού. Και το μαγαζί απο την πλευρά του καλά θα κάνει να διατηρεί το στατους του μασατζήδικου και να ακούει τους πελάτες και να κρίνει κατά περίπτωση. Εγώ δεν θα ξαναπάω εκεί ούτε για αστείο. Έχω περάσει άσχημα και σε άλλα μαγαζιά καθώς δεν γίνεται όλες οι κοπέλες να έχουν το ίδιο επίπεδο service. Αλλά όταν μου έχουν τύχει ακραίες καταστάσεις ξεπέτας και δεν έχω προχωρήσει, έχει επενέβει το μαγαζί είτε να διαλέξω άλλη κοπέλα, είτε να μου δώσει τα μισά χρήματα πίσω είτε και όλα. Η εμμονή τους για το βραχυχρόνιο κέρδος είναι εις βάρος τους. Πολιτική τους, επιχείρησή τους αλλά και τσέπη μου και γνώμη μου.
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 15, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
Όνομα κοπέλας
Αλίκη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
591
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 onfire, LanciaRallye037, ΔΑΜΟΣ και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού