Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 442 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 622663
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δεν περίμενα ποτέ ότι θα κάθομαι να γράφω κριτική σε ένα τέτοιο site. Να εξηγηθώ . Είμαι άνω τον 35 και πρώτη φορά στη ζωή μου αποφάσισα να πάω σε ένα ίδρυμα γενικά με σκοπό να ικανοποιήσω την φαντασίωση μου ... ( δυο γυναίκες ). Δυστυχώς τα πράγματα δεν πήγαν όπως τα περίμενα εξαιτίας του άγχους μου. Ας ξεκινήσουμε από την αρχή . Μετά από ενδελεχή ψάξιμο στο site αποφάσισα να πάω στο συγκεκριμένο μασατζιδικο λόγω καλών κριτικών . Έκλεισα τηλεφωνικό ραντεβού με την Αντριάννα και ζήτησα Duo με λεσβιακό . Η τηλεφωνήτρια μου πρότεινε την Έλλη. Έτσι κατηφόρησα την Συγγρού την συγκεκριμένη ώρα . Ευγενική υποδοχή από την Λαρίσα. Προσπάθησα να κρύψω το άγχος του πρωτάρη αν και ήμουν στα πρόθυρα καρδιακού . Κανονίσαμε τιμή χωρίς να κάνω καμία διαπραγμάτευση . Μου φάνηκε λογική τιμή . Ήρθε η Αντριάννα με πήρε από το χέρι και με πήγε στο δωμάτιο. Όμορφη ψηλή ευγενική υπέροχο σώμα . Με ενημέρωσε ότι θα έρθει σε λίγο με την Έλλη οπότε έμεινα μόνος να γδυθώ και να ντουζαριστώ. Καθαρό δωμάτιο. Το μόνο κακό που βρήκα είναι μια άσχημη μυρωδιά που έβγαινε απο το σιφώνι του ντους το οποίο όμως ευτυχώς μύριζες μόνο μέσα στην ντουζιέρα. Κατά την διάρκεια της αναμονής στο μασαζοκρέβατο προσπαθούσα να χαλαρώσω μέχρι να έρθουν τα κορίτσια αλλά μόλις άκουγα τακούνια έξω από την πόρτα η καρδιακοί μου παλμοί ανέβαιναν σε κατάσταση σπριντ.
Ήρθαν τα κορίτσια χαμογελαστά με ωραία διάθεση . Ευτυχώς επιβίωσα από το καρδιακό και έτσι μπορώ και σας γράφω. Η Έλλη όμορφη ψηλή καυλιαρα γεματούλα με μεγάλα μπαλκόνια και αυτή . Τις ρώτησα τι προτείνουν για αρχή μασάζ ή στο ψητό . Αποφάσισαν μασάζ προφανώς να με χαλαρώσουν μιας και με είδαν λίγο σφιγμένο. Μόλις γύρισα πλάτη η Αντριάννα μου όρμησε και μου έδωσε ένα φιλί - ρούφηγμα στην πλάτη . Με ξάφνιασε ευχάριστα και άρχισα να σκέφτομαι ότι σε κανα 10λεπτο θα έχω τελειώσει μόνο από το μασάζ . Δυστυχώς μόνο αυτό δεν συνέβει . Το μασάζ ήταν απρόσμενα καλό μιας και δεν είναι ο κύριος λόγος που πας σε ένα τέτοιο ίδρυμα . Η Αντριάννα έποιασε την πλάτη και η Έλλη τα πόδια . Πραγματικά πολύ καλές και σε συνδυασμό με τα αστεία που κάναμε μεταξύ μας χαλάρωσα όσο μπορούσα . Όταν κατάλαβα ότι η Αντριάνα έβγαλε το σουτιέν της σηκώθηκα και τις ζήτησα να ξεκινήσουν το λεσβιακό σόου . Με οδήγησαν στο καναπέ και αφού ξεκίνησαν τα γλωσσόφιλα η Αντριάννα ξάπλωσε ανάσκελα ενώ η Έλλη άρχισε ένα παθιασμένο γλειφομούνι. Δεν άντεξα ένα λεπτό και σηκώθηκα να πάρω μέρος μιας και είχα καυλωσει. Όρμησα και εγώ στο μουνί της Αντριάννας για γλειφομούνι και ταυτόχρονα γλωσσόφιλα στην Έλλη . Την ίδια ώρα χάιδευα το υγρό μουνάκι της Έλλης . Αυτό είναι λέω και τις ζητάω να ξεκινήσουν την πίπα . Ξαπλώνω ανάσκελα και ξεκινούν οι λαδοκόρες. Μια τα αρχίδια η άλλη τον πούτσο και εναλλάξ . Με τις κατάλληλες οδηγίες πολύ καλές . Πραγματικά με επιμονή και υπομονή μιας και από την στιγμή που γύρισα ανάσκελα να απολαύσω το γλύψιμο έχασα την στύση μου πράγμα που δεν μου έχει ξανασυμβεί και ιδίως με τέτοιο θέαμα . Εκεί ήταν που άρχισα να σκέφτομαι γιατί μου συνέβει αυτό... Μάλλον το άγχος της πρώτης φοράς σε ίδρυμα και της πρώτης φοράς Duo με ξεπέρασε . Τα κορίτσια πραγματικά επαγγελματίες έκαναν ότι μπορούσαν με γλωσσόφιλα , φιλιά στο λαιμό , στο στήθος , πίσω από τα αυτιά ... πραγματικά με είχαν ρουφήξει και ξαφνικά είδαμε καπνό . Ο μητσάρας σηκώθηκε . Τότε γυρίζει η Έλλη και μου λέει θα μας γαμήσεις ; Κανονικά μετά από αυτή την κουβέντα θα έπρεπε να είχα βάψει όλο το δωμάτιο άσπρο στη στιγμή . Η Αντριάννα μου φοράει το προφυλακτικό και με ρωτάει πια θέλεις πρώτη ; ( Πραγματικά τώρα που τα θυμάμαι για να τα γράψω μου έχει γίνει κάγκελο ). Της απαντάω όποια ναναι . ( Ποιο Μαλακία πελάτης πεθαίνεις ). Θα ανέβω εγώ μου λέει και με καβαλάει . Αυτό ήταν το άγχος χτύπησε κόκκινο και έστειλε τον Μητσάρα για ύπνο . Να μην σας τα πολυλογώ η Αντριάννα κατέβηκε και ξεκίνησε μια ανελέητη πίπα με την Έλλη να με γλύφει σε όλο το στήθος και το πρόσωπο. Η ώρα είχε προχωρήσει και είχαμε βγει εκτός 45λεπτου. Με τα παθιασμένα φιλιά της Έλλης και το γλύψιμο του κάτω κεφαλιού από την Αντριάννα με έφερε τελικά στο επιθυμητό αποτέλεσμα . Πάλι καλά γιατί θα έφευγα χωρίς να ξεφορτώσω. Τελικά αυτό που κατάλαβα και με συζήτηση με τα κορίτσια είναι ότι επειδή ήταν η πρώτη μου φορά επι πληρωμή θα έπρεπε να πάω με μια κοπέλα για αρχή και αργότερα να μεταβώ στο duo . Αυτό που έχω να πω είναι ότι τα κορίτσια είναι πραγματικά επαγγελματίες και μεταξύ τους έχουν απίστευτη χημεία . Σαν ζευγαράκι ένα πράγμα . Μου άρεσε επίσης ότι στο μαγαζί υπάρχει διακριτικότητα μεταξύ των πελατών . Δεν σε βλέπουν δεν τους βλέπεις . Τα κορίτσια αφού πλύθηκα με συνόδευσαν στην εξώπορτα . Εκεί η Λαρίσα έξω από την πόρτα με ρώτησε αν έμεινα ικανοποιημένος και τι δεν μου άρεσε . Ούτε αυτό δεν το περίμενα . Απίστευτος επαγγελματισμός . Φυσικά και θα επανέλθω στο εν λόγω ίδρυμα να ξανασυναντήσω τις κοριτσάρες για να ικανοποιήσω (αυτή τη φορά χωρίς άγχος τώρα που τις γνώρισα ) την φαντασίωση μου ! Τα φιλιά μου κουκλάρες ! Έρωτας
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 14, 2019
Κόστος συνάντησης
140
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Έλλη
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
24
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostis76, BobieS, Antonis_Greece4 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Σεπτεμβρίου, 2019
φίλε σε ολους μπορεί να συμβεί! μην αγχώνεσαι και στο επόμενο τρίο θα τα πας μια χαρά.
17 Σεπτεμβρίου, 2019
Το έχω πάθει στη πρώτη μου παρτούζα πιτσιρικάς(με φίλο και ένα γκομενάκι που είχε για ένα διάστημα). Πραγματικά δεν το πίστευα πως γίνεται να είμαι ΤΟΣΟ καυλωμένος στο μυαλό και ο πούτσος να μην λέει να σηκωθεί με τίποτα. Πρώτη φορά που δεν επικοινωνούσαν τα 2 κεφάλια Μεγάλο χαμόγελο, τρομερά περίεργο συναίσθημα. Αργότερα, με την ίδια γκόμενα άλλα και πολλά άλλα σκηνικά δεν αντιμετώπισα ποτέ πρόβλημα.
Φίλος, αν ξαναπάς στο κατάστημα, χωρίς να χρειαστεί να πας πρώτα με ΜΙΑ γκόμενα, θα σου έχει φύγει ήδη το "σκάλωμα". ΉΤαν η πρώτη και αναγνωριστική που λέμε. Την επόμενη φορά θα νοιώσεις βετεράνος. Κάν'το, και σύντομα αν μπορείς.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2