Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 72 10
Μασατζίδικα 169716
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
H Λανα ειναι μια πολυ εντυπωσιακη νεαρη καλλιγραμμη κοπελα γυρω στα 25+, ανατολικης προελευσεως
Ψιλη με σχετικα ομορφο προσωπο, μακρια μαυρα ισα μαλλια. αδυνατη , με πολυ ωραιο σωμα και μεγαλο στηθος
Ειναι αυτο που λεμε "μοντελε σωμα"
Την ειχα δει 2 φορες σε επισκεψη μου στο μαγαζι . Παντα μου εκανε εντυπωση η υπερβολικη ανεση με την οποια βγαινει στο σαλονι
Εχει μια "τρελα" την οποια βγαζει με τον τροπο της.
Λογω υψους ειναι πολυ εντυπωσιακη, και το περπατημα της ειναι επισης πολυ ομορφο. Ελληνικα μιλαει και εχει προυπηρεσια στα στριπ (εξου και η κορμαρα και το αντίστοιχο περπατημα)
Αποφασισα σημερα να την δοκιμασω γιατι τετοιο κορμι και παρουσια δυσκολα συναντας στα μασαζ.
Με ειχε τρομαξει λιγο η τρελα της, που ανεφερε πιο πριν , και η μεγαλη ανεση που εχει στο σαλοναρισμα

Για το μαγαζι οπως εχω αναφερει και παλαιοτερα δεν εχω να πω κατι αρνητικο. Μεγαλο, καθαρο, πολυτελες, με πολυ μεγαλα δωματιο λουξ και ακομα πιο μεγαλα ξυλινα μασαζοκρεβατα) Καθαριοτητα παντου

Μπαινοντας στο δωματιο η Λανα εβγαλε αμεσως την ασπρη ιατρικη φορμα και εμεινε με τις ψιλοτακουνες γοβες και τα εσωρουχα
Φοβερο κορμι και θεαμα. Στο μασαζ απλα σε χαιδευει με λαδι, δεν ειναι το μασαζ το δυνατο της χαρτι, αλλα τι να το κανεις το μασαζ με τετοιο κορμι...
μετα απο ενα 10 λεπτο χαιδεματος αρχισε ο αγωνας που εκει εβγαλε ολη της την τρελα
Γλωσσοφιλα, στασεις στα ορθια, στο πατωμα, αυτη απο πανω να χτυπιεται και να δεχεται ταυτοχρονα κωλοδαχτυλο.
Εκανε δε το εξης, μολις αφαιρεσα το δαχτυλο μου απο την πισω τρυπα της, εβαλε ανεσως εκει 2 δικα της και αρχισε να κωλοδαχτυλιαζεται μονη της!
περιτο να πω οτι ηταν ακουραστη και γεματη ενεργεια. 30+ λεπτα γεματα σεξ σε καθε σταση,γλυψιματα εκατερωθεν κτλ

Συστηνεται σε οσους θελουν να τεσταρουν τις αντοχες τους και να χασουν τα κιλα του καλοκαιριου!
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 12, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Λάνα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.622
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, Join.f, koukos19 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού