Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100702
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Γυρνώντας από τις καλοκαιρινές διακοπές μου και αφού είχα επιβεβαιώσει ότι το λουλούδι ΙΝΑ είχε γυρίσει και αυτό από τις διακοπές του από τις κριτικές που διάβασα (την είχα πατήσει μέρες πριν γιατί έλειπε) είπα να επισκεφτώ το ίδρυμα. Επιτέλους η Μαρία στις επάλξεις. Ανταλλαγή χαιρετισμών, καλοκαιρινών εντυπώσεων και άμεσα της είπα να μου στείλει την ΙΝΑ.
Το κορίτσι ευδιάθετο, ξεκούραστο, με αυτό το αφοπλιστικό της χαμόγελο μου έσκασε 'hello baby' και λίγωσα. Είσοδος στο δωμάτιο, για τους χώρους δεν αναφέρομαι, έχουν γίνει εκτενής αναφορές σχετικά. Ολιγόλεπτη κουβέντα για το πως πέρασε στις διακοπές της, και αγνοώντας εντελώς το πρώτο μέρος έπεσα με τα μούτρα (κυριολεκτικά) στο δεύτερο. Αυτό το μουνάκι είναι τρέλα να το γλύφεις. Καθαρό, μοσχομυριστό, τι να πω. My turn baby now μου είπε και γονάτισε μπροστά μου και άρχισε μια πίπα χωρίς προφύλαξη άλλο πράγμα. Επειδή είδα ότι δεν θα άντεχα για πολύ την έστησα στο μασαζοκρέβατο με πλάτη σε μένα και άρχισα στην αρχή αργά να της τον βάζω και στη συνέχεια πιο δυνατά. Το κορίτσι φώναζε fuck me baby i finish και κάτι άλλες λέξεις στη μητρική της γλώσσα (σούκα, μπλιάντ). Δεν κατάλαβα τι έλεγε αλλά φαινόταν να το ευχαριστιέται. Το ματς έλαβε τέλος στο παρά πέντε του μισάωρου. Ντουζ, έξοδος από το δωμάτιο, λίγο κουβέντα με την Μαρία και αναχώρηση από το μαγαζί προγραμματίζοντας ταυτόχρονα την επόμενη επίσκεψή μου.
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 03, 2019
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
490
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pngls7, baroc, muffer35

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού