Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100702
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δενυσες Αγιων Παντων 9 Ινα

Ευγενικη και κατατοπιστικη ρεσεψιον. Κερναει μπουκαλακι με νερακι.
Μεγαλο ενιαιο σαλονι.Κλεινουν κουρτινες για να μην δω/με δουν οι άλλοι, ιδιωτικοτητα και διακριτικοτητα. Εχει λειτουργικοτητα

Το δωματιο μετριο-μικρο. Δεν με χαλασε ομως. Κανεις δουλεια. Σωστα εξοπλισμενο. Η ολη εμπειρια ελαβε χωρα στο μασαζοκρεβατι. Επισης, διαθετει και καναπε.

5 κοπελες, καποιες ενδιαφερουσες κατα τη γνωμη μου, νεες θα τις ελεγα, εστω μεχρι προμιλφ (αδοκιμος ο ορος).

Η Ινα ειναι ενα σαν ευθραυστο πορσελανινο κουκλακι. Επιλογη αστραπια με την 1η ματια. Ενα κουφετακι για να το φας. Λεπτη σαν ένα ευαισθητο λουλουδακι. Γλυκο προσωπακι, Σωματακι σαν αγαλμα. Απιστευτα τα Ρωσικα γονιδια! Baby face μεν, αλλα στην πραγματικοτητα ειναι μια πολυ νεα γυναικα. Μακρια ισια σκουροχρωμα μαλλια, ~1,65μ, μικρο στηθος,ομως ζωντανο.
Στα Αγγλικα συνεννοηθηκα μια χαρα μαζι της. Για Ελληνικα δεν δοκιμασα, υποθετω εστω και λιγα θα τα καταφερνει. Ευγενικη και καθαρη. Χαμογελαστη. Με πολυ καλη επικοινωνία.

Αφησα το 1ο μερος (σιγα μην εχανα χρονο) και προχωρησαμε στο 2ο μερος. Εδειξε να συμμετεχει, δεχτηκε τις στοματικες φροντιδες μου, ανταποκριθηκε απολυτως, εκδηλωσε ευχαριστηση. Δεν δοκιμασα δαχτυλοσκοπησεις. Ουτε φιλια δοκιμασα. Ανταπεδωσε ικανοποιητικα τις περιποιησεις μου με τις δικες της τεχνικες (καλαμακι, φραπε) επιβεβαιώνοντας το καλο ονομα που εχουν οι κοπελες με τα γονιδια της πατριδας της. Εμενα μου αρεσε το στοματικο της.
Το ευτυχες τελος με βρηκε με κλασικη μπριζολα πανω στο μασαζοκρεβατι. Αντεξε τη γυμναστικη που εκανα μαζι της.

Καλη συμπεριφορα. Χωρις βιασυνες. Περασα ενα πολυ καλο μισαωρο με τα θετικα vibes να γεμιζουν το δωματιο. Καλη εμπειρια που θα ηθελα να επαναλαβω.


Σημειωση:
Καθυστερημενη η κριτικη.
Επισκεψη για μισαωρο με πληρωμη στις 25/7/2019
Στις 30/7/19 κληρωθηκα για το FF. Μετα τις 15/8 ηθελα να ξαναπαω για FF με την Ινα, ομως εκεινη ελειψε για διακοπες, και οταν εκεινη γυρισε ελειπα εγω για δουλειες.
Δεν εκανα FF, δεν εχω κριτικη FF. Δεν το προγραμματισα καλα και ατυχησα. Δικο μου το λαθος.
Οποτε εγραψα και εστειλα τη μια και μονη μου εμπειρια μεχρι τωρα.
Συγχαρητηρια στα 2 μαγαζια για την ιδεα του FF! Μπράβο!
Μακαρι να συνεχιστει! Καλη επιτυχια!
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ίνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.513
Πόντοι:
1.086
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pngls7, Gingos, baroc

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού