Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785485
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Νέος στο site, αλλά το παρακολουθώ και ενημερώνομαι αρκετά χρόνια.
Τα τελευταία χρόνια έκοψα όλες τις παλιές συνήθειες (cg, strip, studio) και αποτελώ σταθερό πελάτη του συγκεκριμένου μαγαζιού, και πρέπει να ομολογήσω ότι όντως είναι μια Όαση στο κέντρο της Αθήνας.
Χώρος καθαρός, παρουσίες ευχάριστες.

Τηλεφωνάκι και ραντεβού με Αννά.
Πήγα στην ώρα μου, με περίμενε...
Η Αννα είναι μια πολύ γλυκιά, δροσερή κοπέλα περίπου 25, με το χαμόγελό ζωγραφισμένο στα χείλη της. Βλέμμα ναζιάρικο, σώμα γυμνασμένο, στήθος φυσικό με μεγάλη ΡΏΓΑ, κωλαράκι σφιχτό.
Με οδηγείσαι στο δωμάτιο, καλωσόρισμα με πεταχτά φιλάκια και αγκαλίτσες, χαμήλωμα φώτα, ετοιμάζει πετσετούλα, παντόφλες και μπαίνω για ντουζάκι.
Επιστρέφει μετά από λίγο όλο νάζι και γλύκα...
Ξαπλώνω μπρούμυτα για μασάζ όπου για τα δικά μου δεδομένα ήταν πλήρως ικανοποιητικό.
Γύρισμα ανάσκελα και το μασάζ μετατρέπεται σε χάδια, και τα χάδια σε ένα υπέροχο τσιμπούκι, αρχικά χωρίς χέρια, βαθύ υγρό, αλλά και πασπαλιστό (γλύψε το παγωτάκι σου κορίτσι μου).
Μωρό μου θέλω να σε γλείψω κι εγώ... (έτσι απλά μου δόθηκε η ευκαιρία να έρθει σε θέση 69, όπου ανταπέδωσα, γλείφοντας το πεντακάθαρο νινάκι της).

Πέρασμα προφυλακτήρα, γυρίζει και καβαλά το αλογάκι. Αργά και αισθησιακά στην αρχή, γρηγορότερα και δυνατότερα στη συνέχεια (φαπ φαπ φαπ).
Ο έρωτας έγινε γαμήσι, και τα ναζιάρικα ματάκια μετατράπηκαν σε ένα ανωμαλάκι καυλοκόριτσο. Ακολουθούν εναλλαγές στάσεων, ιεραποστολικό με τα πόδια της στον αέρα, πλαγιαστό, πισωκολλητό στα τέσσερα.
Μία στάση που ήθελα πάντα να κάνω είναι να είμαι όρθιος και να κρατάω την κοπέλα στα χέρια. Με την Αννα αυτό είναι εφικτό, λόγω της σωματικής της διάπλασης.

Τσόντα γυρίζουμε ? κουράστηκε ο γέροντας Γερο-μύστης Αννούλα.....
Ξάπλωμα ανάσκελα, ξεσκούφωμα και handjob με γλυψιματάκι, μέχρι να νιώσει το σπέρμα μου στα βυζάκια της.
Η απόλυτη ικανοποίηση....
Χαμόγελα κουβεντούλα και μπήκαμε ντουζάκι να μου καθαρίσει την πλάτη.
Φιλάκια πεταχτά μέχρι την έξοδο.

Η αίσθηση μετά πάντα η ίδια.
Ένα δώρο για τον εαυτό σου, που κάνεις άλλος δε θα στο προσφέρει και πραγματικά αξίζει να το ζήσεις τουλάχιστο μία φορά στη ζωή σου...
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 21, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Άννα
D
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, kp90, patridasole21 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Αυγούστου, 2019
φιλαράκι από σήμερα είμαι φανατικός σου θαυμαστήςΠροσκύνημα.έχω ακουση πολύ καλά σχόλια και για μια άλλη λαδοκορη του συγκεκριμένου ελαιοτριβείου με το όνομα βερονικα. θέλω την άποψη σου για να προβώ σε επίσκεψη μακράς διαρκείας(1 ώρα) Ναι!.
23 Αυγούστου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν έχω πάρει τη συγκεκριμένη κοπέλα, αλλά ένας φίλος που την παίρνει είναι ευχαριστημένος Έρωτας. Σου προτείνω να προβείς Κατσικογάμης
D
dome
06 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δοκίμασε με την Βερόνικα είναι ρωσσο-μιλφάρα ....
07 Σεπτεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κατσικογάμηςφιλαρακι θα προβω ταχεως. με ιντριγκαρουν τα πουταρνακια...ΠροσκύνημαΓερο-μύστηςΚατσικογάμης
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4