Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 445 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 630422
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ξεκίνησα σήμερα για μια διαφορετική εμπειρία που δεν μου βγήκε. Πηγα αρχικά σε άλλο μαγαζι όπου ειχα την ατυχία να δω τις κοπέλες ντυμένες καθώς ηταν νωρίς. Έφυγα τρέχοντας....
Για να μην χάσω την ημέρα αφου ειχα φτάσει στη Συγγρου, επέλεξα να παω στο Φραντζή 2 για το οποίο έχουν γραφτεί τόσα τελευταία. Χώρος καινούργιος. Το ρόστερ είναι συνολικά το ομορφότερο που έχω δει αφου δεν υπήρχε καμμία ασκημη στις 6 κοπέλες που ήρθαν. Θα ήθελα την Τζενιφερ που νομίζω ότι εχει το ωραιότερο προσωπο αλλα με πρόλαβε άλλος. Όποτε επέλεξα Αντελινα με βάση την εμφανιση και τις κριτικές που ειχα διαβάσει. Δυστυχώς την πάτησα!!
Θα ξεκινήσω απο τον χώρο: μεγάλο δωματιο με σωστή μουσική και κρεββάτι με τρύπα για το προσωπο. Ο κλιματισμός χτυπούσε ακριβώς πάνω στο κρεββάτι και θα ειμαι τυχερός αν δεν έχω κρυώσει. Πετσέτες σφραγισμένες δεν υπήρχαν παρά ένα σετ κόκκινη και μπλε εκ των οποίων την μια έστρωσε στο κρεββάτι και την αλλη μου έδωσε να πλυθώ. Ελπιζω να ηταν καθαρές.....
Συννενόηση στα αγγλικά αλλα χωρίς πρόβλημα. Επέλεξα πρώτα σεξ και μέρα μασαζ. Η κοπελα είναι κούκλα, το ξερει και το πουλάει. Εδώ τελειώνουν τα καλά....
Όλες οι κινήσεις μηχανικές, με εντελώς ψεύτικα βογγητό και ελάχιστη συμμετοχή. Στοματικο μονότονο και μηχανικό χωρίς επαφή με την γύρω περιοχή. Απέφυγε οποιαδήποτε φιλια και επαφή με το προσωπο. Πρωτη φορα μου συμβαίνει αυτο αλλα ας πούμε ότι δεν γούσταρε.....οκ. Τελείωσα σε μια στάση γιατί ειχα χάσει κάθε ενδιαφέρον αφου ειχα προσπαθήσει να την κάνω να «ενδιαφερθεί» χωρίς αποτέλεσμα.
Μπανιο απο πλευράς μου και πρόταση για μασαζ στα 10 που απέμεναν. Ζήτησα να στρώσει χαρτί στο κρεββάτι καθώς η πετσέτα ηταν λερωμένη. Απο μασαζ παρ όλο που το προσπάθησε δεν εχει ιδέα....κυκλικές γρήγορες κινήσεις με καποια δύναμη και αυτο είναι όλο. Εξάντλησε το χρόνο χωρίς να κλέψει.
Η συνέδρια έληξε εκεί αφου με καθάρισε με οινόπνευμα.
Συμπέρασμα: αν καποιος θέλει να πηδήξει μια ωραία πραγματικά κοπελα αλλα σε άπλυτα προσποιητή κατασταση...οκ. Για οτιδήποτε άλλο και κυρίως σε ότι εχει σχέση με το μασαζ, αλλου! Επισης για την καραριοτητα του χωρου έχω κάποιες ενστάσεις κυρίως λόγω των πετσετων.
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 21, 2019
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αντελίνα
tenten956
Μέγας
Εγγραφή:
6 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
3.822
Πόντοι:
4.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pngls7, flynow, aaa1980 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού