Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Μασατζίδικα 119277
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκέφθηκα το εν λόγω μαγαζί μεσ'τον Ιούλιο αλλά για διάφορους λόγους δεν είχα γράψει κριτική εώς τώρα.Η επίσκεψη έγινε ένα μεσημέρι.Μπαίνοντας στο μαγαζί κάθησα στο σαλόνι όπου και είδα 4 κοπέλες,επέλεξα τη Νάνσυ(από τις άλλες δεν συγκράτησα ονόματα) για πρόγραμμά 45 λεπτών.Η Νάνσυ είναι μελαχροινή με ωραίο σώμα (με καμπύλες,χωρίς παραπανίσια κιλά) και στητό βυζί.Όταν μπήκα στο δωμάτιο αντίκρυσα ένα ξεθωριασμένο τοίχο,μια ντουζιέρα,ένα μασαζοκρέβατο,ένα καναπέ απαρχαιωμένο καθώς και ένα έπιπλο με συρτάρια επίσης απαρχαιωμένο.Στα του αγώνα η Νάνσυ έκανε αρκετό καλό μασάζ για τα δεδομένα τέτοιου μαγαζιού,εν συνεχεία με γύρισε ανάσκελα και μου ξεκίνησε στοματικό άνω του μετρίου χωρίς να είναι βαθύ και με καλό χειρισμό της γλώσσας.Εν συνεχεία sex σε 2 στάσεις (1η αυτή στα τέσσερα στο καναπέ και εγώ όρθιος και 2η αυτή ξαπλωμένη στο κρεβάτι και εγώ όρθιος όπου μας βρήκε το τέλος).Συμπερασματικά μπορώ να πω ότι πέρασα ωραία με μια ώριμη γυναίκα (ηλικιακά πρέπει να είναι λίγο πάνω απ'τα 40) η όποια ήθελε να φύγω ευχαριστημένος από εκεί και το έδειξε από τις υπηρεσίες της αλλά και από τον τρόπο που μιλούσε.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 09, 2019
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
147
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, xlm, baroc

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Αυγούστου, 2019
Γλυκουλα ο μελαχρινός πειρασμός;;;Κεφάλι σε τοίχο!Αν και δεν θα είμαι αντικειμενικός με την μεγάλη μου αδυναμία σε αυτούς τους χώρους, απλά γλυκουλα;;
P
petsakas79sp
16 Δεκεμβρίου, 2020
παιδια που εχει χαθει αυτος ο μουναρος?????καποιος συναγωνιστης μου ειπε οτι ειναι διπλα,,πηγα αλλα δεν ηταν ουτε εκει,η υποδοχη μου ειπε οτι αν μιλαμε για την ιδια θα αργησει ακομα..δεν ξερω αν ειναι ελλαδα,παντως αν θυμαμαι καλα μου ειχε πει οτι ηταν απο αλβανια.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2