Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 433 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 608278
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
άδεια ακόμα η Αθήνα! ευκολο παρκινγκ εκει γύρω στα στενά.
ευγενέστατη υποδοχη μια μελαγχρινη κοπελα δεν θυμαμαι να μου συστηθηκε..σεξι παρουσια!

με οδηγησε στο σαλονι που ειναι μεγαλο και ατμοσφαιρικο και προσφερει απολυτη διακριτικοτητα.. υπηρχε τουλαχιστον ενας ακομα και δεν θα το καταλαβαινα αν η κοπελα δεν μου ελεγε πως περιμενει ενας ακομα την Αντριαννα.
μου προσφερε κατι να πιω..μου παρουσιασε 2 κοπελες που δεν θα επελεγα Σοφι και Αγαπη νομιζω..συμπαθητικες παρουσιες αλλα σε καμια περιπτωση αυτο που με εξιταρει..
διαβαζοντας τις κριτικες τον τελευταιο καιρο ηθελα να επιλεξω ή Αντελινα ή Αντριαννα..
Δεν ειχα ιδιαιτερο θεμα χρονου και περιμενα μεχρι να ειναι διαθεσιμη η Αντελινα..
τελικα περασαν και με χαιρετησαν και οι 2..οποτε εχω μια εικονα και για τις 2...
η Αντελινα με κερδισε στη προσεγγιση..πιο ζεστη και οχι τοσο τυπικη οσο η Αντριαννα...δεν θελω να παρεξηγηθω..και οι 2 χαμογελαστες και σεξι απλα η Αντελινα μου εβγαλε κατι πιο προστυχο και υποσχομενο...by the way...με τις ρομπες λιγα μπορεις να καταλαβεις για το σωμα τους..

προγραμμα μεγαλο για να απολαυσω και μασαζ..εχω αδυναμια στο μασαζ οποτε το ηθελα πολυ με την Αντελινα..
με οδηγησε στο δωματιο..μπανακι και επανηλθε σε λιγα λεπτα..ημουν ηδη στο κρεβατι και ζητησα μασαζ πρωτα.. με ρωτησε αρκετα πραγματα και ειχε ορεξη για κουβεντα..δεν σε πρηζει..ακολουθει τους ρυθμους σου..
αρκετα καλη στο μασαζ αλλα εβαλα 7 γτ ειναι ενα απλο μασαζ τυπου αυτο που θα εκανε και μια κοπελα που σε γουσταρει και δευτερον γτ δεν ειχε τοσες πονηριες ωστε να σε καυλωσει τελικα..ηταν σαν να ειναι ενα κομματι ξεχωριστο και μονο οταν εγω εδειξα προθεση να γυρισω προχωρησε το θεμα και αρχισαν τα χουφτωματα...

η κοπελα εχει για τα δεδομενα μου εξαιρετικο σωμα! με 2 υπεροχα στην οψη και στην αφη βυζια...ειναι αυτο ακριβως που θελω σε στηθος! χειλη πειραγμενα σε βαθμο που δεν ενοχλει και ισα ισα ερεθιζει και στο φιλι και στην πιπα..
ελευθερο στοματικο με λιγακι φτυσιμο και λιγη προσπαθεια για deep...αρκετα καλη...
φιλια με γλωσσα αρκετα και καυλωτικα..

πηγαμε στον καναπε για σεξ και το τελος με βρηκε να με εχει καβαλησει και να χορευει στον πουτσο μου αισθησιακα αργα και γρηγορα ωσπου εχυσα θαυμαζοντας τις βυζαρες της με το ενα χερι και με το αλλο σφιγγοντας το γυμνασμενο κωλαρακι της..

αρκετη περιποιηση μετα το φιναλε..
λιγο μασαζ ακομα μεχρι να τελειωσει ο χρονος..

συνολικη εμπειρια πολυ καλη! βρηκα ενα στανταρακι νομιζω! οντας πια αρκετα εκλεκτικος νομιζω με κερδισε η Αντελινα.. και φοβαμαι πως δεν θελω να δοκιμασω καμια αλλη απο εκει.... Θα δειξει! ποιος ξερει...

ΥΓ. Η κοπελα στην υποδοχη με καυλωσε...!
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2019
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αντελίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
527
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 blauundrot, Pngls7, tenten956 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού