Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100702
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιπόν… Αγαπητοί συναγωνιστές, ήμουν ένας εκ των τυχερών που κέρδισαν στην κλήρωση του εν λόγω καταστήματος και φυσικά δεν άφησα την ευκαιρία να πάει χαμένη.  Εκλεισα ραντεβου και από ότι βλέπω δεν ήμουν ο μόνος που προτίμησε την Ειρήνη για την απαραίτητη χαλάρωση.  Να πω την αλήθεια, θα ήθελα μια επανάληψη του διπλού που είχα κάνει με Ζωή και Ειρήνη, αλλά δυστυχώς η Ζωή έλειπε.  Δεν πτοήθηκα και πάρα πολύ και πέρασα στο δωμάτιο με την Ειρήνη.

Τα του καταστήματος τα γνωρίζετε… Καθαρό, με πολλές επιλογές και εξαιρετικό service.  Η Ειρήνη ήρθε στο δωμάτιο και οφείλω να πω ότι ένα από τα βασικά της χαρίσματα – πέραν των οφθαλμοφανών αλλά και πολλαπλώς καταγεγραμμένων εδώ μέσα – είναι ότι δημιουργεί μια ατμόσφαιρα άνεσης και οικειότητας, αβίαστα.  Αυτό βοηθά απεριόριστα στο να αποκτά η εμπειρία ακόμη καλύτερα αποτελέσματα (όπως θεωρώ ότι θα συμφωνήσουν και οι πιο έμπειροι από εμένα).  Μπανάκι και βουρ στο ψητό – δεν είχα και πολύ όρεξη για μασάζ.  Οι λεπτομέρειες νομίζω περιττεύουν – και νομίζω ότι εν τέλει δεν βοηθούν γιατί διαμορφώνουν μια συγκεκριμένη εικόνα, ενώ αν υπάρχει και μια δόση του απρόσμενου ή απροσδόκητου, τότε ίσως να προσφέρει περισσότερα!  Γενικότερα, λοιπόν, ήταν εξαιρετικά ερωτική, με τις απαραίτητες πινελιές προστυχιάς (χωρίς όμως να μετατρέπεται σε σκηνικό ταινίας – αυτό θα λειτουργούσε ως τροχοπέδη στις ορέξεις μου) γιατί άλλωστε εκεί δεν πήγα για να βρω σύντροφο – αλλά για να ευχαριστηθώ το underground της όλης υπόθεσης. Θα ήθελα να ευχαριστήσω το ίδρυμα για το δωράκι και δεδομένου ότι θα γίνω τακτικός πελάτης του ιδρύματος, ευελπιστώ και οι επόμενες εμπειρίες μου εκεί να είναι εξίσου καλές και δημιουργικές!

(Σημείωση: το αναγραφόμενο τίμημα είναι για την επιπρόσθετη μισή ώρα - προς αποφυγή παρεξηγήσεων)
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Μέλος
Εγγραφή:
29 Νοε 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
109
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, tenten956

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού