Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100702
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μία φορά είπα να πάω και εγώ στο μούσες και έγινε σεισμός.
Ευτυχώς καμιά ώρα μετά που έφυγα.

πολύ ωραίος χώρος.
Η κυρία της υποδοχής πολύ ευγενική.
Είδα τρεις κοπέλες, μία νταρντάνα (χτύπησε το κεφάλι της στο φωτιστικό) , την Ειρήνη και την Έλλη.
Οπτικά και με την επαγγελτική χειραψία των κοπελών με κέρδισε η Έλλη, διαβάζοντας τις κριτικές όμως ήμουν αποφασισμένος για Ειρήνη (άρε κερατάδες με πείσατε).

Πληρωμή, ντουζάκι και μετά είσοδος ειρήνης, Δεν είναι η θεογκόμενα, αλλά σε κερδίζει με το χαμόγελο, την συμπεριφορά και φυσικά το καυτό σώμα.
μασαζ αξιοπρεπές, αν και ήμουν σκαστός από την δουλειά, χαλάρωσα, μάλιστα όσο ήμουν μπρούμυτα χάιδευε μπαλάκια και περιοχή γύρω απο κωλαρίγκο, το μπαστούνι ήταν έτοιμο και επειδή σχεδόν πηδούσα το κρεβάτι απο την κάβλα, γύρισα ανάσκελα, λίγο πίπα, λίγο σεξ και το τελείωμα ήρθε στα γρήγορα. Δεν με πείραξε γιατί έπρεπε να γυρίσω.
Η ειρήνη δε , εφόσον δεν είχε περάσει το μισάωρο, κάθισε μαζί μου παρέα και βοήθησε και στο ντους. Το εκτίμησα.

Αυτό που θέλω να τονίσω είναι ότι η επιχείρηση και οι κοπέλες αξίζουν πολλά μπράβο για την καθαριότητα και την διακριτικότητα.
αφού έπρεπε να φύγω τρέχοντας, η ειρήνη έκανε τον τροχονόμο για να μην συμπέσω με τον δίπλα κύριο που τακτοποιούσε την ζωή.

Το εκτίμησα, μπράβο!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 19, 2012
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
166
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lecastel, kwstasxat, black crow

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού