Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 444 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 627507
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πέρασα μια βόλτα από το μαγαζί της Στουρνάρη μήπως βρω διαθέσιμη την Λια, δυστυχώς μόλις είχε μπει στο δωμάτιο για 1 ώρα. Πέρασαν άλλες 4 κοπέλες να τις δω, καμία δεν μου έκανε κλικ και είπα να πάω στην Φραντζή για το στανταράκι την Αντριάννα.
Κι εκεί άτυχος (μπορεί και όχι, προχωράμε) αφού η Αντριάννα μόλις είχε μπει σε δωμάτιο για 45λεπτο.
Δυο κοπέλες μόνο διαθέσιμες, η Άννα μου φάνηκε αρκετά υποσχόμενη οπότε προχώρησα στα ενδότερα.
Για τον χώρο μην τα ξαναλέμε, εξαιρετικός. Δωμάτια μεγάλα, με ντους, το δικό μου είχε και τζακούζι.
Η Άννα όμορφη με απίστευτο κωλαράκι, μικρό στήθος (δεν έχω θέμα προσωπικά) και πολύ ωραίο σφιχτό δέρμα.
Μασάζ αρκετά καλό, καλές πιέσεις, χωρίς να βιάζεται. Ενίοτε όποτε η θέση της το επέτρεπε χάιδευα πόδια και κωλαράκι όσο με έτριβε.
Στον αγώνα πολύ καλή πίπα, με διάθεση. Πεντακάθαρη, το μουνάκι της προδιέθετε για γλύψιμο το οποίο και περιποιήθηκα μέχρι που έσταζε στο σαγόνι μου.
Ιεραποστολικό πάνω στον πάγκο με τα πόδια πάνω στου ώμους μου όπου και κατέθεσα μετά από σφυροκόπημα.
Όταν φεύγεις από το μαγαζί με χαμόγελο και χωρίς να κλαις τα ευρώ που έδωσες η συνάντηση κρίνεται επιτυχημένη
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 29, 2019
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Άννα
akosdi
Μέγας
Εγγραφή:
14 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
70
Likes:
2.895
Πόντοι:
4.461
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pngls7

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουλίου, 2019
Prokat......
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1