Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 432 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 606391
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Νιρβανα Φραντζη 2 Τζενιφερ

Μεγαλο σαλονι. Η ρεσεψιον φροντιζει ακουραστα για τη διακριτικοτητα των επισκεπτων. Κερναει και νερο, αναψυκτικο δροσιστικο
Καινουργιος χωρος και μεγαλος

Δωματιο ανετο με ντουζιερα, μασαζοκρεβατι, καναπε, ωραιο, με τα χαρτια του, λαδια, πατσετα, παντοφλες

Πολλες κοπελες (6-7), 4-5 εντυπωσιακες κατα τη γνωμη μου, μαλλον νεες η εστω προμιλφ, καλυπτουν διαφορα γουστα. Γενικα ειναι καλα σωματα ολες τους

Η Τζενιφερ μαλλον Ρωσιδα, κοκκινοξανθα, ισια, και μαλλον μακρια μαλλια. Ομορφο προσωπο και σωμα. Μικρο στηθος, ωραιες και ζωντανες ρογες. Υψος καπου 1,65, λεπτη, προμιλφακι, καστανοματα με λιγο ασιατικα ματια νομιζω

Ευγενικη, καθαρη, χαμογελαστη, και ολη η εμπειρια gfe φαση σε ενα πληρες μισαωρο με μονο 2ο μερος (παρελειψα τελειως το 1ο βαθμ=5). Δεν κανει ακα. Χωρις προστυχιες, χωρις ρισκα. Ωστοσο, δειχνει οτι ευχαριστιεται και οτι συμμετεχει έστω και με τα λιγα της ελληνικα/αγγλικα, πεταει και μερικα στη μητρικη της γλωσσα. Μου φανηκε ζεστη και τρυφερη γυναικα, και με χιουμορ. Δεχτηκε ολες τις λογικες και ηπιες περιποιησεις μου με ευχαριστηση. Μετα την αμοιβαια προθερμανση, αντεξε το ανεβασμα στροφων στην κοκκινη περιοχη στο τελος. Σε σχεση με το στυλ που εχει, θεωρω οτι ηταν μια πολυ επιτυχημενη εμπειρια.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Τζένιφερ
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.513
Πόντοι:
1.086
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού