Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 445 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 630117
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δέκα – δώδεκα χρόνια σε τέτοια μαγαζιά, δεν έχω συναντήσει ξανά τόσο καλοσχηματισμένο φυσικό στήθος, με τόσο υπέροχη καμπύλωση!!! Μεγάλο σε μέγεθος – μη μου ζητάτε να το κατατάξω σε size γιατί δεν το έχω, μεγάλο πάντως - αλλά όχι υπερβολικό!!!
Μην το πειράξει και κάνει καμιά επέμβαση… το χάλασε!!!
Και βέβαια, μ’ αυτό το κορίτσι δεν είναι μόνο το στήθος.
Κορμάρα!!! Μου θυμίζει παλιές playmate του penthouse (αυτές που – 30 χρόνια πριν – ήταν άπιαστο όνειρο η συνεύρεση μαζί τους), αυτές που μας συντρόφευαν στις εφηβικές μας μαλακίες, αυτές που πάντα θα θέλαμε, να μας συντροφέψουν ερωτικά…
Και ιδού!!! Το όνομα αυτής Αντελίνα!!!
Ξεκινήσαμε ανάποδα, πρώτα σεξ και μετά μασάζ. Δεν άντεξα στη θέα της και της χώθηκα κατευθείαν. Χειλάρες για τρελά γλωσσόφιλα. Και όταν είχα γίνει πύραυλος, βαθύ κάθισμα και πίπα στα όρθια. Βαθύ κάθισμα φορώντας κάτι τακουνάρες 12 ποντες. Θέλει γυμνασμένα πόδια κάτι τέτοιο…Και αυτή τα έχει…Είμαι 1,83…Με τα τακούνια μου ‘ριχνε 2-3 πόντους. Ψηλή κοπέλα.
Της ανταπέδωσα το γλείψιμο, ρίχνοντάς τη στο μασαζοκρέβατο και χώνοντας τη μούρη μου στη μουνάρα της.
Γρήγορα αρχίσαμε να πηδιόμαστε… Η συνέχεια και το ΤΕΛΟΣ επαφίεται στη φαντασία του καθενός…
Κλείσιμο με μασαζάκι που με χαλάρωσε ακόμη πιο πολύ, αφού πάτησε εκεί που το είχα περισσότερη ανάγκη, στις φτέρνες και τις γάμπες…
Ρουμάνικο σκαρί, καλά τα Αγγλικά της. Συνεννοείσαι άνετα μαζί της. High Value for money!!!

Ten - twelve years in such shops, I have not met again such a well-formed natural chest, with such a wonderful curving !!! Big sized - do not ask me to rank it in size because I do not know much, big though - but not excessive !!!
She must not make any surgery on that... She will disfigure it!!!
And of course, it is not only her chest.
The Body !!! It reminds me the old penthouse playmates (those ones that - 30 years ago - were part of our dreams to meet with them), the ones that accompanied us in our teenage masturbations, those who we would always like to be our love partners….
Et Voila!!! The name of her: Adelina!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 26, 2019
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αντελίνα
BV
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 manmegas, DENIRO, chris121 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουλίου, 2019
Σταμάτα!:Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1