Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100702
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετα απο προτροπη φίλου είπα να δοκιμάσω για πρώτη φορά και το μασατζιδικο.
Είσοδος στον χώρο και αναμονή ολίγον λεπτών στον καναπέ.
Σκάει μύτη πρώτα η Ινα, 1 μωρό ψιλό, αδύνατο με μοντελέ σώμα, λέω τι οπτασία αυτήν θα πάρω...
Σκάει μετά μύτη η Ειρήνη ποιο κοντούλα, τουμπανάκι, χαριτωμένη λέω τι φάση? Ποιο μωράκι επιλέγουμε και τι κάνουμε τώρα?
And the winner is Ειρήνη!

Πάω στο δωμάτιο, κάνω μπανάκι και περιμένω με ανυπομονησία το κουκλάκι. Έρχετε με μια διάθεση τρελή και μια θετική ενέργεια όλο ζωντάνια, με γυρνάει μπρούμητα και ξεκινάει 1 μασάζ πολύ καλό. Να πω την αλήθεια την όλη διαδικασία στο μασάζ την περίμενα ποιο διεκπεραιωτική αλλά η Ειρήνη έκανε πολύ καλό μασάζ σε σημείο που δεν σκεφτόμουν ιδιαίτερα το τι μπορεί να ακολουθήσει...

Εκεί που έχω χαλαρώση τελείως βάζει το χέρι της και μου χαιδεύει τα παπάρια και τον πούτσο. Απίστευτη ηδονή. Με γυρνάει και μετά απο 2-3 λεπτά μασάζ και ενώ χαζεύω την ολοστρόγγυλη κωλάρα της μου βάζει προφυλακτικό και τον βάζει στο στόμα. Ωραία πίπα δεν μπορώ να πω αλλά με θέα την κωλάρα της το μυαλό μου ήταν σε ποιές στάσεις θα την πάρω.

Ανεβαίνει απο πάνω μου και ξεκινάει το ροντέο. Την βάζω στο μασαζοκρέβατο και την πηδάω. Με βάζει στον καναπέ και πηδάει πάνω μου. Την βάζω όρθια και την πέρνω απο πίσω. Τι φάση?! Τι διάθεση για σεξ?! Μεσα στην τρέλα και την συμμετοχή η Ειρήνη. Δέν μπορούσα απο την καύλα να κρατηθώ και με παίρνει χαμπάρει και σε δευτερόλεπτα με τελειώνει...

Μετά μιάς και τελείωνε και η βάρδια της έκατσε στην παρέα μου μέχρι να ξανακάνω μπάνιο και να ντυθώ και τα λέγαμε.
Πολύ ζωντανός άνθρωπος και πέρασα πολύ όμορφα.

Καλή συνέχεια μάγκες!!
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Stefanos the grait
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
913
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 primordial, Paliotsarkadoros, pilotgr και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουλίου, 2019
Μεγάλο χαμόγελοΌμως, γιατί 60; 50 δεν χρεώνουν τα 30 λεπτά;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1