Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 72 10
Μασατζίδικα 169659
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
την περασμενη βδομαδα ειχα περασει να δω απο κοντα τις 2 καινουργιες κοπελες του καταστηματος
την Οξαννα και την Αντινα
και οι 2 εντυπωσιακες νεαρες και με ωραια σωματα
Η ευγενικη Βικυ με πληροφορησε πως οι πελατες που τις εχουν επιλεξει εως τωρα εχουν δηλωσει απολυτα ικανοποιημενοι.
Το διλημμα ηταν ομολογουμενως δυσκολο για το ποια θα επιλεξω καθως οι μελαχρινες μου αρεσουν περισσοτερο (Οξαννα)
Τελικα ομως επελεξα την Αντινα γιατι εχει κατι πολυ εξωτικο στο προσωπο της καθως καταγεται απο την απο Ανατολη
Κοπελα ξανθια με σχετικα μακρια ισια μαλλια ξανθα. Ωραιο σωμα, σψετικα ψιλη και ηλικιας 25+
Δεν μιλα καθολου ελληνικα αλλα ξερει αγγλικα τα βασικα οποτε η συννενοηση ηταν οκ
Περασα στο δωματιο. Πολυτελεια και καθαριοτητα παντου. Πετσετες , παντοφλες σφραγισμενες
Η Αντινα φορουσε ψιλοτακουνα και μια λευκη ιατρικη σεξυ φορμα και απο μεσα ενα σετ εσωρουχα
Ξεκινησε το μασαζ και η κουβεντουλα με το που ηρθε στο δωματιο
Στην αρχη αμηχανη αλλα στην πορεια μια χαρα το παει το γραμμα γενικοτερα
Μεγαλη μου εκπληξη το ποσο καλο μασαζ κανει, Δηλωσε φυσιοθεραπευτρια και αν κρινω απο το μασαζ που κεναι μαλλον δεν λεει ψεματα
Πολυ καλες μαλαξεις και γνωση του αντικειμενου. Κριμα που δεν επελεξα μεγαλυτερο προγραμμα να το ευχαριστηθώ.
στο δευτερο μερος εβγαλε φορμα και εσωρουχα. ΠΟλυ καλο σωμα, λευκη επιδερμιδα απαλη
Με λιγη καθοδηγηση δινει φιλια και το στοματικο της ειναι παρα πολυ καλο ανευ ελαστικου. Σαλιωμα πατνου
στο σεξ επισης πολυ καλα στησιματα, συμμετοχη με παθος, Τι αλλο να ζητησει κανεις?
εγω προσωπικα περισσοτερο χρονο οταν την ξαναπαρω !
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 02, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αντίνα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.614
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Join.f, MIG-35, xilnik και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού