Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 654539
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
οπως ανεφερερα σε σχολιο στο αναλογο θρεντ ...δοκιμασα αυτο που μου προτεινανε
2 φιλαρακια που ειχαν ηδη γευτει την εν λογω κορασιδα ....
οντως ειχανε δικιο ...την βικυ για να πω την αληθεια ..μαλλον δεν την ειχα ξαναπετυχει σε σαλοναρισμα
η μπορει επειδη πηγαινω παντα με στοχο κοπελα ..να μην ειχα δωσει την αναλογη προσοχη οτανα και αν την ειχα ξαναδει
σε επισκεψη μου ...αναφερω ετσι διοτι δεν θυμαμαι
δεν ειναι απο τις κοπελες που σε αφηνουν με το στομα ανοιχτο στο σαλοναρισμα ...
προχτες ηταν και αβαφη ..για εμενα καλο διοτι ετσι κρινεις αμιγως την ομορφια των χαρακτηριστικων μιας κοπελας
συμπαθητικη θα την χαρακτηριζα ..αδυνατη προς μετρια στην σωματοδομη ...μελαχροινη ισιο μαλι μεχρι την ωμοπλατη και μετριο στηθος απο μεγεθος μεν... καλο δε ..που δεν φαινετε με την ρομπα αλλα το διαπιστωσα μεσα στο δωματιο ...πολυ ωραιο λειο δερμα καλοσχηματισμενο σωμα αρμονικο ..ισως ενα μικρο ψεγαδι θα ελεγα στην κοιλια της ..αλλα οπως ειπα ψεγαδι ..αυτο θα δυσανασχετουσε μονο τον ανθρωπο που ψαχνει μοντελε σωμα ..και προσεγμενα ακρα γενικα ..και ενα πωπουδακι ποιημα .....ΈρωταςΈρωταςΈρωτας....που δεν το δινει ομως απο οτι μου ειπε ...οχι πως το ζητησα βεβαιαως
το μασαζακι της καλο εως πολυ καλο ...κατεχει θα ελεγα την τεχνικη παροτι δεν το εχει "σπουδασει" αλλα εχοντας περασει απο ινστιτουτο μασαζ και μονο μασαζ.. οπως μου ειπε ..εμαθε καποιες τεχνικες απο αλλες συναδελφους ..και τις εφαρμοζει ..στην τωρινη εργασια της ..οντως χαλαρωτικο μασσαζ που σε ξεκουραζει ..για τις επομενες ενασχολησεις σου ΕμμμμΕμμμμ
ξεχασα να αναφερω οτι προηγηθηκαν τα εναρκτηρια χαμουρεματα εκατερωθεν ..πριν το μασσαζ ..αλλα μεχρι το σημειο ..που να μην χτυπησει κοκκινο ....γιατι ηθελα την εκτονωση μετα το μασαζ ..καθοτι ειχα παρει μεν το μισαωρο προγραμμα ..εκατσα δε κοντα στα 50 λεπτα ..αφου δεν υπηρχε συνοστισμος στο ιδρυμα ενεκα ωρας ...μεσημεριανης ..οποτε απολαυσα το προγραμμα σαν 45λεπτου ...
στα του σεξ μεταφερθηκαμε στο κρεβατι που αφου μου μουλιασε τους "διδυμους " για κανενα δεκαλεπτακι μονο με την γλωσσα της ...και ειχε σηκωθει ο"πατερας "τους εβαλε προφυλακτικο και αρχισε ενα τελειο πεοθυλασμο ανευ χειρος ...οταν ειδα οτι εφτασε η ωρα ...την ανεβασα επανω μου και την αφησα να χοροπηδαει ...μεχρι του τελους ..οσο εγω απολαμβανα τον θυλασμο των δικων της μασταριων ...που οπως προανεφερε ειναι μια χαρα ..ουτε μεγαλα ουτε μικρα ..με ωραια ρωγα που αναταποκρινετε στο πιπιλισμα

αυτα απο την δικη μου εμπειρια ...με την βικυ
επομενος στοχος με την ιδια το προγραμμα με τις 2 εκτονωσεις ..και τα 80 ευρωπουλα ...διοτι μου αφησε περιθωρια να πιστευω οτι θα ειναι σουπερ
καλα να περνατε ΚαπέλοΚαπέλο
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
suncity
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
339
Πόντοι:
1.260
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, Mindreader, Gingos και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού