Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 215662
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Όπως γράφω και στον τίτλο, πρόκειται για μια επίσκεψη που επεδιωκα καιρό κ μια αξιολόγηση που θα χρωστούσα μετά, καθώς μου είχε προταθεί το δίδυμο Βανέσα-Μαργκω με δέσμευση απο μέρους μου για ανάρτηση κριτικής. Έπειτα απο έκτακτες υπερωρίες σε μη εργάσιμη για εμένα μέρα, είπα να με ανταμειψω με μια "συνεδρία" με την Μαργκω!!μεσημεριανή επισκεψη, και απο την πόρτα εκδηλωσα ενδιαφέρον για την συγκεκριμένη κ μονο, επομένως δεν είδα τις υπόλοιπες. Σύντομα ήλθε στο δωμάτιο φορώντας ενα μαύρο εφαρμοστο φόρεμα που αναδείκνυε το σώμα της και με ένα χαμόγελο που διατήρησε σε όλη την συνάντηση μας. Μου ανέφερε μάλιστα ότι είχε κ τα γενέθλια της (δήλωσε 35 αν και ομολογώ ότι την έκανα μια 5ετια μεγαλύτερη). Πρόκειται για ψηλή μελαχρινή κοπέλα με υπέροχα μάτια, κάπως ιδιαίτερη μύτη, και πολυ όμορφο σώμα για την ηλικία της, μεγάλο στήθος με "παιχνιδιαρικες" ρόγες, πίσω κίνηση χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας, απαλή επιδερμίδα. Κατάλαβα τι εννοούσε ο Zero ( ο οποίος μου είχε κάνει τις προτάσεις) για την Μαργκω....Πρέπει να αποτελεί απο τις ελάχιστες έως την μοναδική (τουλάχιστον για εμένα) περίπτωση κοπέλας που έχει επιλέξει να κάνει δουλειά της κάτι που όχι γουστάρει, αλλά ζει για αυτό!! Υγραινεται για πλάκα , τα δίνει όλα, δέχεται αδιαμαρτύρητα κ σε οδηγεί μόνη της κ σε περισσότερα. Με "μαλωσε" όταν μετά το 1ο γύρο (επέλεξα πρόγραμμα ώρας) ζήτησα μασάζ...!!Μου τον είχε πάρει ήδη στο στόμα της ξανά κ οδηγούσε τα χέρια μου στο πολυ όμορφο μουνάκι της!! Δοκιμάζεις μαζί της κάθε πιθανή στάση σε μασαζοκρεβατο, καναπέ, παντού....!!εξαντλεί το χρονο της και κάνει και πολυ καλο μασάζ (αρκετά πανω απο το μέσο όρο). Η συγκεκριμένη όχι απλά προτείνεται ως sex maniac, αλλά θα συμβουλευα απο πλευράς μου να συνδυαστει με άλλη κοπέλα σε duo. Εγώ τουλάχιστον θα το δοκιμάσω. Ευχαριστώ zero, συγγνώμη για την καθυστερημένη ανταπόκριση, και δηλώνω ότι σε ζηλεύω αν τις δοκίμασες ταυτόχρονα!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 22, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Μαργκό
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, black crow, George65 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού