Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 72 10
Μασατζίδικα 169732
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βολτα σημερα στο πολυτελες καταστημα της Νεας Σμυρνης
Την πορτα μου ανοιξε η συμπαθεστατη Βικυ
Πολυ παλια γνωριμη, ανετη και σωστη οικοδεσποινα
Λογω ζεστης προτιμησα να πιω πορτοκαλαδα και παγωμενο νερο στον χωρο υποδοχης και οχι κατι οινοπνευματωδες αν και μου προσφερθηκε
Παρελασαν αρκετα κοριτσια τα περισσοτερα εκ των οποιων γνωριμα και δοκιμασμενα
Amy χυμωδες μαυρουλα
Αντζελίνα μελαχρινη σεξυ παρουσια
Λάουρα ξανθια κοντουλα νεαρη
Μόνικα
Ναντια η αδυνατη ομορφη ασιατισα
Αλίνα η Πολωνη με τις βυζαρες

Την Αλινα την γνωριζω χρονια και την εχω δοκιμασει σε αλλα καταστηματα επισης.
Παρα πολυ καλη στη δουλεια της.
Σημερα που την ειδα και παλι παρατηρησα πως οσο μεγαλωνει τοσο γινεται και πιο σεξυ. Περασν του προσωπου της πουεμενα μου αρεσει πολυ (ανοιχτο δερμα, πρασινα ματια εκφραστικα) εχει και ενα φοβερο σετ μεγαλα φυσικα στηθη που τα δουλευει αψογα.
Βλεποντας ομως και την μαυρουλα νεαρη Αμη. και παρατηρωντας πως και αυτη εχει βυζαρες (αλλα και κωλαρα φοβερη) περασε απο το μυαλο μου το διπλο...
Δεν το σκεφθηκα πολυ και περασα στο δωματιο επιλεγωντας και τις δυο.

πεντακαθαρο και λουξ δωματιο με παντοφλες μιας χρησης και σφραγισμενη πετσετα επισης. Ντουζ στο δωματιο και αναμονη για τα κοριτσια τα οποια ξεχασα να αναφερω πως φοραγανε ασπρες σεξυ ιατρικες φορμες.

Εισοδος κοριτσιων και αρχη προγραμματος. Με την Αλινα παντα μιλαμε αρκετα και κανουμε χαβαλε, μιας και ειναι φοβερο τυπακι.
Η ωρα του μασαζ λοιπον περασε συντομα με κουβεντα. Μασαζ και απο τις δυο σε ολο το σωμα.
Καποια στιγμη πεταξανε τις βυζαρες εξω και οι δυο τις πασαλειψανε με λαδι και εκει ξεκινησε το ονειρο του καθε ανδρα...
4 υπεροχα μεγαλα βυζια στην πλατη μου, στον πισινο μου, στο στηθος μου, στο προσωπο μου , στο πουλι μου να με τριβουν αργα και βασανιστηκα
Βυζοασφυξια! Βυζοθυελλα, Βυζοκατανυξη!

γυρισα και εκτος 4πλου βυζοισπανικου ειχαμε και γλωσσοφυλλα παιχνιδια και με τις δυο και σεξ με πολυ ιδρωτα και με τις δυο κοπελες, που ειχαν και καλη χημεια μεταξυ τους

Η Αλινα ηταν λιγο πιο δραστηρια και ξεψαρωτη λογω εμπειριας και ιδιοσυγκρασιας, αλλα και η Αμυ την συμπληρωνε με επιτυχια.

Ηταν μια παρα πολυ καλη και γεματη συνεδρια.

Τις συνιστω ανεπιφυλακτα σε ολους τους βυζοπληκτους, σε οσους εχουν αυχενικο, πονοκεφαλους, πασχουν απο στρες κτλ!
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 13, 2019
Κόστος συνάντησης
140
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Amy
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.622
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Join.f, MIG-35, xilnik και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουνίου, 2019
στα βυζομπαλα τελειωσες? btw ωραια κριτικη
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1